TRÓJBÓJ RAKIETOWY

W sobotę 10 lipca w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został pierwszy etap trójboju rakietowego – tenis stołowy.

Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych, w których zwyciężali:

                                                                      

Kategoria do 15 lat

 

  1. Sebastian Czekański – 120 pkt
  2. Klaudiusz Kafel – 115 pkt
  3. Piotr Sieniawski – 107 pkt
  4. Konrad Pelczar – 107 pkt
  5. Rafał Czekański – 98 pkt

                                                                      

 

Kategoria 16 – 20 lat

 

  1. Jakub Gromek – 120 pkt
  2. Mateusz Czekaj – 115 pkt
  3. Bartłomiej Kluk – 107 pkt
  4. Paweł Kochan – 107 pkt
  5. Tomasz Warchoł – 98 pkt
  6. Marcin Muroń – 98 pkt

 

 

Kategoria 21 lat i powyżej

 

  1. Michał Jurczak – 120 pkt
  2. Mariusz Zygmunt – 115 pkt
  3. Michał Muszyński – 107 pkt
  4. Wojciech Czyż – 107 pkt
  5. Krzysztof Salamon – 98 pkt
  6. 6. Andrzej Trygar – 98 pkt

 

Kolejnym etapem zmagań zawodników będzie kometka, która zostanie rozegrana na ORLIKU lub w sali Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym, 18 lipca 2010 r.

(niedziela, godz. 9.00.)

 

Drugim etapem „Trójboju Rakietowego” była kometka, która rozegrana została w upalną niedzielę 18 lipca na ORLIKU przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym. W tej dyscyplinie wygrywali:

 

Kategoria do 15 lat

1. Klaudiusz Kafel – 120 pkt

2. Sebastian Czekański – 115 pkt

3. Konrad Pelczar – 107 pkt

3. Rafał Czekański – 107 pkt

Klasyfikacja po II etapach rozgrywek (tenis stołowy + kometka)

1. Klaudiusz Kafel – 235 pkt

1.Sebastian Czekański – 235 pkt

3. Konrad Pelczar – 214 pkt

4. Rafał Czekański – 205 pkt

 

Piotr Sieniawski został zdyskwalifikowany zgodnie z regulaminem „Trójboju Rakietowego”, punkt 6 – zawodnik nie stawił się do drugiego etapu rozgrywek.

 

Kategoria 16 – 20 lat

1. Mateusz Czekaj – 120 pkt

2. Jakub Gromek – 115 pkt

3. Tomasz Warchoł – 107 pkt

3. Bartłomiej Kluk – 107 pkt

5. Marcin Muroń – 98 pkt

Klasyfikacja po II etapach rozgrywek (tenis stołowy + kometka)

1. Mateusz Czekaj – 235 pkt

1. Jakub Gromek – 235 pkt

3. Tomasz Warchoł – 214 pkt

3. Bartłomiej Kluk – 214 pkt

5. Marcin Muroń – 196 pkt

 

Kategoria 21 lat i powyżej

1. Michał Jurczak – 120 pkt

2. Mariusz Zygmunt – 115 pkt

3. Krzysztof Salamon – 107 pkt

3. Robert Czekański – 107 pkt

5. Michał Muszyński – 98 pkt

5. A. Trygar – 98 pkt

Klasyfikacja po II etapach rozgrywek (tenis stołowy + kometka)

1. Michał Jurczak – 240 pkt

2. Mariusz Zygmunt – 230 pkt

3. Michał Muszyński – 205 pkt

3. Krzysztof Salamon – 205 pkt

3. Robert Czekański – 205 pkt

6. Andrzej Trygar – 196 pkt

 

Wojciech Czyż został zdyskwalifikowany zgodnie z regulaminem „Trójboju Rakietowego”, punkt 6 – zawodnik nie stawił się do drugiego etapu rozgrywek.

 

Ostatnim etapem rozgrywek będzie tenis ziemny, który zostanie rozegrany na korcie tenisowym w Widaczu.

Mecze w poszczególnych kategoriach rozegrane zostaną w następujących terminach:

- kategoria 21 lat i powyżej, 7 sierpnia 2010 r. (sobota, godz. 9.00)

- kategoria do 15 lat, 14 sierpnia 2010 r. (sobota, godz. 9.00)

- kategoria 16 – 20 lat, 14 sierpnia 2010 r. (sobota, godz. 16.00)

 

 

7 sierpnia na korcie tenisowym w Widaczu, rozegrany został III etap „Trójboju Rakietowego” – tenis ziemny, w kategorii wiekowej 21 lat i powyżej. Najlepszymi w tej dyscyplinie okazali się:

 

 Kategoria 21 lat i powyżej

1. Michał Jurczak – 120 pkt

2. Robert Czekański – 115 pkt

3. Mariusz Zygmunt – 107 pkt

3. Andrzej Trygar – 107 pkt

5. Michał Muszyński – 98 pkt

6. Krzysztof Salamon – 98 pkt

 

Klasyfikacja końcowa (tenis stołowy + kometka + tenis ziemny)

1. Michał Jurczak – 360 pkt

2. Mariusz Zygmunt – 337 pkt

3. Robert Czekański – 320 pkt

4. Michał Muszyński – 303 pkt

5. Krzysztof Salamon – 303 pkt

5. Andrzej Trygar – 303 pkt

 

W dniu 14 sierpnia dobiegły końca rozgrywki w „I Trójboju Rakietowym”. Ostatnim etapem turnieju był tenis ziemny w kategoriach wiekowych: I – do 15 lat i II – 16 ÷ 20 lat. W tej dyscyplinie sportowej zwyciężali:

 

Kategoria do 15 lat

1. Rafał Czekański – 120 pkt

2. Sebastian Czekański – 115 pkt

3. Klaudiusz Kafel – 107 pkt

3. Konrad Pelczar – 107 pkt

 

Klasyfikacja końcowa (tenis stołowy + kometka + tenis ziemny)

1. Sebastian Czekański – 350 pkt

2. Klaudiusz Kafel – 342 pkt

3. Rafał Czekański – 325 pkt

4. Konrad Pelczar – 321 pkt

 

Kategoria 16 – 20 lat

1. Jakub Gromek – 120 pkt

2. Mateusz Czekaj – 115 pkt

3. Tomasz Warchoł – 107 pkt

3. Bartłomiej Kluk – 107 pkt

 

Klasyfikacja końcowa (tenis stołowy + kometka + tenis ziemny)

1. Jakub Gromek – 355 pkt

2. Mateusz Czekaj – 350 pkt

3. Bartłomiej Kluk – 321 pkt

3. Tomasz Warchoł – 321 pkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podstrony artykułu:



Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki