Eliminacje do Włoch

WROCANKA: Puchar lata i turniej pchania taczek! Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym organizuje V Gminny Turniej Piłki Siatkowej o PUCHAR LATA, który rozpocznie się 17 lipca o godzinie 10:00 na boisku sportowym we Wrocance.
– Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest też aktualne zameldowanie na terenie gminy Miejsce Piastowe. W trakcie zawodów wyłonionych zostanie ośmiu zawodników z najlepszymi czasami przebiegu całej trasy. Siedmiu zawodników reprezentować będzie gminę Miejsce Piastowe podczas zawodów EURO-PALIO, które odbędą się początkiem września we Włoszech – mówi Janusz Węgrzyn (na fot.), dyrektor GOK-u.
W turnieju udział wezmą amatorskie drużyny sportowe z terenu całej gminy, które do 14 lipca dokonają zgłoszenia w jednym z Klubów Młodzieżowych działających na terenie gminy lub telefonicznie pod nr 435 30 74. W tym samym dniu o godzinie 14:00 rozpocznie się czwarta edycja Gminnego Turnieju Pchania Taczek.

Turniej tradycyjnie rozegrany zostanie we Wrocance. Zawodnicy pchać będą taczki obciążone 50 kg workiem z piaskiem trasą o długości 2 km. W zawodach mogą brać udział: osoby, które do dnia zawodów ukończyły 18 rok życia. Osoby po ukończeniu 16 roku życia mogą brać udział w zawodach, tylko za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia zawodników przyjmowane są w Klubach Młodzieżowych oraz pod nr.tel. 435 30 74. Zawodnicy mogą też zgłaszać się w dniu zawodów w biurze organizacyjnym od godz 13:00.

Źródło: "Podkarpacie" / 2005-07-13


Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki