Mały GOK, ale najlepszy

Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym został nominowany w ogólnopolskim konkursie o tytuł „Najlepsza Placówka Kultury 2004”.

Konkurs organizuje Stowarzyszenie „STER – Samorząd Tradycja Edukacja Rozwój”. W jego kapitule zasiadają w większości parlamentarzyści z komisji kultury. Nagrody wręczono 21 bm. w Sejmie.

- Z przesłanych do nas ankiet wynika, że nawet najmniejsze ośrodki kultury, przy sprawnym, mądrym zarządzaniu i zaangażowaniu pracowników potrafią zrealizować najśmielsze pomysły – ocenia Iwona Chołko ze Stowarzyszenia „Ster”.

Kapituła wybrała 16 domów i ośrodków kultury. GOK w Miejscu Piastowym znalazł się wśród 5 najlepszych w kategorii gmin. – Staramy się, by w naszej ofercie każdy mieszkaniec, od najmłodszego do najstarszego, znalazł coś dla siebie – mówi dyr. Janusz Węgdzyn. – Nasze najważniejsze imprezy to: Targi Satyryczne, Wojewódzki Festiwal Piosenki, „Teatralia” oraz Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach.

ewg

Źródło: „Nowiny” 23.06.2005


Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki