Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK ONLINE
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Konkursie Kolęd i Pastorałek. W roku bieżącym, ze względów oczywistych, konkurs odbędzie sie Online. By jednak chociaż troszeczkę zachować magię tych corocznych naszych wydarzeń artystycznych, koncert galowy zorganizujemy na "żywo" tyle że, bez udziału publiczności. Żal wielki, ale cóż robić. Bądźmy razem online.
IX GMINNY TURNIEJ BADMINTONA
12 grudnia br.w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Miejscu Piastowym rozegrany został IX Gminny Turniej Badmintona. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. W rozgrywkach udział wzięło 17 zawodników rywalizujących w czterech kategoriach.
WYSTAWA IKON
Zapraszamy serdecznie na wystawę ikon, ktore powstały w ramach warsztatów Pisania Ikon, dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wystawa dostępna jest w kościele parafialnym w Głowience do dnia 19 listopada. Zapraszamy do indywidualnego zwiedzania, w godzinach otwarcia kościoła.
XII GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 29 września br. na Orliku przy Szkole Podstawowej w Miejscu Piastowym rozegrany został XII Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Turniej rozgrywany został w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa do VI klasy i szkoła podstawowa VII-VIII klasy.
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.gokmp.net Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
ZAWODY ROWEROWE NA PUMPTRACKU
Serdecznie zapraszamy wszystkich milośników jazdy na rowerach na I zawody na torze pumptrackowym w Miejscu Piastowym 27 września. Start o godzinie 12:00.
WARSZTATY ŚPIEWU LUDOWEGO
Gminny Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkich chętnych, na warsztaty śpiewu ludowego pod kierunkiem pani Józefy Knap. Zajęcia są bezpłatne, program realizowany przy wsparciu finansowym MKiDN z Funduszu Promocji Kultury.
WARSZTATY ONLINE
Witamy na pierwszych z cyklu " Rzemiosło artystyczne w sieci " warsztatach online.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2020
 • 2020-01-23
 • ROK 2019
 • 2019-02-28
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki