Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

V WIDACKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
 3 listopada, serdecznie zapraszamy do udziału w V Widackim Biegu Niepodległości. Biuro zawodów w domu ludowym, czynne w dniu biegu w godz. 10.00-11.30. Zapisy dzieci do biegu do godz. 12.00.
NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do przeczytania nowego numeru Piastuna.
XI GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 27 września br. na Orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym rozegrany został XI Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. W tegorocznych rozgrywkach uczestniczyło 112 zawodników rywalizujących w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa do VI klasyi szkoła podstawowa VII-VIII klasa.
NABÓR DO ZESPOŁU MALI ROGOWICE
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, ogłasza nabór chętnych do zespołu Mali Rogowice. Zajęcia odbywać się będą w Rogach. Szczegóły w rozwinięciu.
UWAGA NABÓR DO STUDIA PIOSENKI
Gminny Ośrodek Kultury, sekcja wokalna Studia Gama, zaprasza wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą zaistnieć na scenie do naszego studia wokalnego. Zajęcia są nieodpłatne. Szczegóły w rozwinięciu.  
DOŻYNKI GMINNE
W niedzielę 8 września, na stadion sportowy w Rogach, odbyło się gminne święto plonów. Dożynki to jedno z najważniejszych świąt w kulturze wsi polskiej, podczas których oddaje się hołd rolnikom za trud i prace na roli. Uroczystości rozpoczęła msza święta o godzinie 14:00 w kościele parafialnym pw.Miłosierdzia Bożego. 
WIELE KULTUR, JEDNO MIEJSCE
Pokaz kulinarny w wykonaniu Greka Teo Vafidisa, konkurs dla kół gospodyń wiejskich na potrawę grecką, kiermasze rękodzieła oraz dyskusja na temat Via Carpatia – to tylko cześć atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejsce Piastowe i Gminny Ośrodek Kultury.
X TRÓJBÓJ RAKIETOWY
W dniach 17 – 18 sierpnia br. rozegrany został III etap trójboju rakietowego – tenis ziemny. Rozgrywki prowadzone były na kortach tenisowych we Wrocance. Nagrody dla zwycięzców tegorocznego trójboju zostana wręczone podczas Dożynek Gminnych w dniu 8 września w Rogach.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2019
 • 2019-02-28
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki