Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ROZALIADA 2019
1 września, zapraszamy na kolejną edycję Rozaliady- festyn rodzinny, który odbędzie się w niedzielne popołudnie na parkingu przy kościele parafialnym we Wrocance. Rozpoczynamy o godzinie 14:00. O godzinie 19:00 wystąpi gwiazda wieczoru MAJKA JEŻOWSKA. Zapraszamy.
KARTOFLISKO-ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA
25 sierpnia, zapraszamy do Widacza na VI edycję Kartofliska święta pieczonego ziemniaka. Gwiazdą dnia będzie Rompey.
MUZYCZNE LATO- TARGOWISKA
Uroczystości dożynkowe w Gminie Miejsce Piastowe, rozpoczęły się od Targowisk, bo właśnie w tej miejscowości 15 sierpnia swoje święto plonów miały Targowiska i Widacz, wsie należące do tej samej parafii pw. św. Małgorzaty.
DNI GŁOWIENKI
Dwudniowa impreza Dni Głowienki-Muzyczne Lato już za nami. W sobotę i niedzielę 17 i 18 sierpnia obok Domu Ludowego w Głowience rozbrzmiewała głośna muzyka, było tanecznie i jak zwykle wesoło.
WAKACJE Z ANIOŁAMI
Anielskie Wakacje to kolejna nowa propozycja dla wszystkich mieszkańców gminy, a w szczególności  Miejsca Piastowego. W  niedzielę 4 sierpnia w parku przy michalickim internacie rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć w pikniku rodzinnym.
KINO PLENEROWE
UWAGA. Ze wzgledu na warunki atmosferyczne, dzisiejsze kino plenerowe w Rogach zostało odwołane. O nowym terminie poinformujemy w najbliższym czasie. Przepraszamy.
IX POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
W dniu 11 sierpnia br. w Niżnej Łące został rozegrany IX Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty. Organizatorem turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Do turnieju przystąpiło 7 drużyn z terenu powiatu krośnieńskiego.
X TRÓJBÓJ RAKIETOWY
W dniach 07 – 12 sierpnia br. rozegrany został II etap trójboju rakietowego – badminton. Etap III – tenis ziemny zostanie rozegrany na kortach tenisowych we Wrocance i na Widaczu w dniach 17 – 18  sierpnia br.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2019
 • 2019-02-28
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki