Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

KONCERT ŚWIĄTECZNY
 17 grudnia, zapraszamy na kolejną edycję Koncertu Świątecznego z udziałem laureatów XIX Konkursu Kolęd i Pastorałek. Początek koncertu o godzinie 16:00.
MEDALE GLORIA ARTIST W GMINIE MIEJSCE PIASTOWE
W Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, te najważniejsze resortowe medale Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w imieniu orkiestry odebrał przewodniczący zarządu Marek Guzik oraz dyrektor Janusz Węgrzyn.
VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ
1 grudnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został VII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt, którego organizatorem był  Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn w kategorii szkoła podstawowa: Głowienka, Łężany, Rogi, Targowiska, Wrocanka, i Zalesie oraz pięć drużyn w kategorii gimnazjum: Miejsce Piastowe, Rogi, Targowiska,  Rogi-7, Team Miejsce Piastowe/Wrocanka .
VI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JEDNOSTEK OSP
18 listopada br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience odbył się VI Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, którego organizatorami byli: Gmina Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, Zarząd Oddziału Powiatowego Związków Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Głowience.
SOLISTKA STUDIA GAMA W BUDAPESZCIE
24 listopada, Katarzyna Such ze Studia Gama z Miejsca Piastowego, uczestniczyła w jubileuszu 15. lecia Samorządu Narodowości Polskiej w XVII dzielnicy Budapesztu.
11 LISTOPAD-ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
99 rocznicę Odzyskania Niepodległości, gmina Miejsce Piastowe w roku bieżącym uroczyście obchodziła w Targowiskach. Doskonałym argumentem do tego, by świętować właśnie w tej miejscowości, było poświęcenie pomnika upamiętniającego poległych i  pomordowanych mieszkańców Targowisk w trakcie wojen światowych.
MINI ART 2017
15 listopada 2017 r bogatym życiem artystycznym tętnił Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, a to za sprawą zespołów muzycznych, teatralnych i tanecznych, które wzięły udział w XXV Przeglądzie Amatorskich Zespołów Artystycznych „MINI- ART” Na scenie prezentowało się 270 uczestników w dwóch kat. wiekowych 7- 14 lat, oraz powyżej 14 lat i trzech kategoriach artystycznych.
NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do lektury nowego Piastuna. W sklepach i u prenumeratorów numer ten pojawi się wkrótce.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki