Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do lektury nowego Piastuna. W sklepach i u prenumeratorów numer ten pojawi się wkrótce.
INFORMACJA RODO
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Gminnym Ośrodku Kultury. 
X GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 28 września br. na Orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym rozegrany został X Jubileuszowy Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach: szkoła podstawowa do VI klasy, szkoła podstawowa VII-VIII klasy oraz gimnazjum.
UWAGA NABÓR DO STUDIA PIOSENKI
Gminny Ośrodek Kultury, sekcja wokalna Studia Gama, zaprasza wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą zaistnieć na scenie do naszego studia wokalnego. Zajęcia są nieodpłatne. Szczegóły w rozwinięciu.  
ROZALIADA 2018
Ostatnią z imprez plenerowych na terenie gminy Miejsce Piastowe była Rozaliada – festyn rodzinny, który odbył się w niedzielne popołudnie 9 września na parkingu przy kościele parafialnym we Wrocance.
DOŻYNKI GMINNE
W niedzielę 26 sierpnia w Rogach, przy wyjątkowo niesprzyjającej aurze, odbyło się gminne święto plonów. Dożynki to jedno z najważniejszych świąt w kulturze wsi polskiej, podczas których oddaje się hołd rolnikom za trud i prace na roli. Uroczystości rozpoczęła msza święta, którą odprawił ks. proboszcz Marek Siedlecki w koncelebrze ks. Marka Piskorza.
DNI GŁOWIENKI
18,19 sierpnia Głowienka tętniła życiem artystycznym a to za sprawą kolejnej edycji Dni Głowienki i dożynek wiejskich. Słoneczna pogoda i dobra organizacja sprawiły, że tegoroczna impreza należała do udanych.
ŚWIĘTO PIEŚNI PRZY ZAGRODZIE
W niedzielę 5 sierpnia w gorących promieniach popołudniowego słońca, 15 zespołów folklorystycznych wzięło udział w I Festiwalu Pieśni przy Zagrodzie.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki