Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ROGOWSKA GRA PLANSZOWA
Gry planszowe, wcześniej zapomniane, teraz wracają w zupełnie nowej odsłonie. Są alternatywną, dla komputera i telewizji, formą spędzania wolnego czasu. Taką własną grę planszową robiły dzieci podczas zajęć świetlicowych w Rogach.
ZAPUSTOWE OSTATKI w GŁOWIENCE
„Hej Bieszczady, hej Bieszczady, na Bieszczady nie ma rady”- motywem przewodnim X Zapustowych Ostatków, które odbyły się 6 lutego w Głowience była piosenka turystyczna. Wystąpiła grupa perkusyjna „Melorytm”, ZTL „Pogórzanie”, solistki Klaudia Kubit, gościnnie Milenka Zając, kapela ludowa „Pogórzanie”, oraz zespół muzyczny  „Avito”.    
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W LISTOPADZIE
Pomysłów na zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury nam nie brakuje,  w miesiącu listopadzie strzałem w dziesiątkę okazały się malowane doniczki.
OGŁASZAMY NABÓR DO FORMACJI MAŻORETEK
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i dziewczęta, lubiące tańczyć do grupu mażoretek. zajęcia odbywać się będą w Miejscu Piastowym, Targowiskach oraz Głowience. Szczegóły w rozwinięciu.
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA AEROBIKU
Zapraszamy wszystkie chętne panie, na bezpłatne zajęcia aerobiku. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanej instruktorki organizowane beda w Rogach, Widaczu i Łeżanach.
LATO Z DK W WIDACZU
Sobota 18 lipca była na pewno jednym z najbardziej gorących dni tego lata, a właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy w Widaczu imprezę z cyklu „Lato z Domem Kultury”.
TURNIEJ ROGI CUP 2015
22 lipca na obiekcie sportowym „Orlik” w Rogach odbył się Turniej Tenisa Ziemnego ROGI CUP 2015.
WAKACYJNY TURNIEJ NA ORLIKU
16 lipca na rogowskim Orliku odbył się zorganizowany przez świetlicę środowiskową w Rogach oraz Orlik – I Wakacyjny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki