Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

TURNIEJ ROGI CUP 2015
22 lipca na obiekcie sportowym „Orlik” w Rogach odbył się Turniej Tenisa Ziemnego ROGI CUP 2015.
WAKACYJNY TURNIEJ NA ORLIKU
16 lipca na rogowskim Orliku odbył się zorganizowany przez świetlicę środowiskową w Rogach oraz Orlik – I Wakacyjny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.
WAKACJE Z WIKLINĄ
13, 20 lipca podczas zajęć w GOK uczestnicy poznali nową technikę rękodzieła artystycznego – wiklinę papierową.
OFERTA EDUKACYJNA ZAGRODY ETNOGRAFICZNEJ W ROGACH
Zagroda Etnograficzna w Rogach zaprasza na lekcje muzealne, z których można korzystać w ciągu całego roku. Tematy poszczególnych lekcji związane są z rokiem obrzędowym w naszym regionie.
LATO Z DK W ROGACH
Akcja „Lato z Domem Kultury” jest cykliczną formą organizacyjną skierowaną do dzieci w trakcie wakacji. Kolorowo i wesoło było 1 lipca na rogowskim Orliku.
WYRÓŻNIENIA W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Miło nam poinformować o sukcesie naszych Małych Rogowiców, którzy w minioną niedzielę 21 czerwca po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim festiwalu „Dziecko w folklorze”.
DZIEŃ PATRONA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
Tegoroczna edycja obchodów Dnia Patrona Gminy, bł. Ks. Bronisława Markiewicza, już za nami. W tym roku gospodarzem uroczystości była Głowienka. Przed kościołem parafialnym pierwsze poczty sztandarowe zameldowały się na pół godziny przed rozpoczęciem mszy świętej
WARSZTATY DECOUPAGE
Zajęcia decoupage już za nami. Uczestnicy poznali nową technikę zdobniczą polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki