Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ŚWIĄTECZNE BOMBKI
Ozdoby choinkowe to nieodłączne elementy bożonarodzeniowej tradycji. Nie można sobie przecież wyobrazić choinki bez kolorowych, pięknie zdobionych bombek.
MIKOŁAJE ROGOWSKIE
Nie łatwe zadanie mieli jurorzy XI edycji konkursu na Rogowskiego mikołaja, konkurs od wielu już lat wpisał się w tradycję przedświąteczną naszej gminy. W tym roku na konkurs przygotowanych i zgłoszonych zostało ponad 70 pięknych mikołajów
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA AEROBIKU
Zapraszamy wszystkie chętne panie, na bezpłatne zajęcia aerobiku. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanej instruktorki organizowane beda w Rogach, Widaczu i Łeżanach.
LATO Z DK W WIDACZU
Sobota 18 lipca była na pewno jednym z najbardziej gorących dni tego lata, a właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy w Widaczu imprezę z cyklu „Lato z Domem Kultury”.
TURNIEJ ROGI CUP 2015
22 lipca na obiekcie sportowym „Orlik” w Rogach odbył się Turniej Tenisa Ziemnego ROGI CUP 2015.
WAKACYJNY TURNIEJ NA ORLIKU
16 lipca na rogowskim Orliku odbył się zorganizowany przez świetlicę środowiskową w Rogach oraz Orlik – I Wakacyjny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.
WAKACJE Z WIKLINĄ
13, 20 lipca podczas zajęć w GOK uczestnicy poznali nową technikę rękodzieła artystycznego – wiklinę papierową.
OFERTA EDUKACYJNA ZAGRODY ETNOGRAFICZNEJ W ROGACH
Zagroda Etnograficzna w Rogach zaprasza na lekcje muzealne, z których można korzystać w ciągu całego roku. Tematy poszczególnych lekcji związane są z rokiem obrzędowym w naszym regionie.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki