Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

LATO Z DK W ROGACH
Akcja „Lato z Domem Kultury” jest cykliczną formą organizacyjną skierowaną do dzieci w trakcie wakacji. Kolorowo i wesoło było 1 lipca na rogowskim Orliku.
WYRÓŻNIENIA W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Miło nam poinformować o sukcesie naszych Małych Rogowiców, którzy w minioną niedzielę 21 czerwca po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim festiwalu „Dziecko w folklorze”.
DZIEŃ PATRONA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
Tegoroczna edycja obchodów Dnia Patrona Gminy, bł. Ks. Bronisława Markiewicza, już za nami. W tym roku gospodarzem uroczystości była Głowienka. Przed kościołem parafialnym pierwsze poczty sztandarowe zameldowały się na pół godziny przed rozpoczęciem mszy świętej
WARSZTATY DECOUPAGE
Zajęcia decoupage już za nami. Uczestnicy poznali nową technikę zdobniczą polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru.
DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
W dniu 1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”. W trakcie imprezy dla dzieci i młodzieży zostały przeprowadzone gry i zabawy z nagrodami.
POGÓRZANIE NA JARMARKU MBL W SANOKU
31 maja br. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, zaprasza na 41 Jarmark Folklorystyczny. W jarmarku wystąpi między innymi także zespół Gminnego Ośrodka kultury w Miejscu Piastowym "Pogórzanie". W imieniu Muzeum serdecznie zapraszamy do Sanoka.
UPOMINEK DLA MAMY-MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być trudną sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, aby powstały fantazyjne wzory na szklanych przedmiotach.
WARSZTATY BIBUŁKARSKIE Z LGD
29 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty bibułkarskie zorganizowane wraz z Lokalną Grupą Działania „Kraina Nafty”

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki