Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA AEROBIKU
Zapraszamy wszystkie chętne panie, na bezpłatne zajęcia aerobiku. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanej instruktorki organizowane beda w Rogach, Widaczu i Łeżanach.
LATO Z DK W WIDACZU
Sobota 18 lipca była na pewno jednym z najbardziej gorących dni tego lata, a właśnie na ten dzień zaplanowaliśmy w Widaczu imprezę z cyklu „Lato z Domem Kultury”.
TURNIEJ ROGI CUP 2015
22 lipca na obiekcie sportowym „Orlik” w Rogach odbył się Turniej Tenisa Ziemnego ROGI CUP 2015.
WAKACYJNY TURNIEJ NA ORLIKU
16 lipca na rogowskim Orliku odbył się zorganizowany przez świetlicę środowiskową w Rogach oraz Orlik – I Wakacyjny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.
WAKACJE Z WIKLINĄ
13, 20 lipca podczas zajęć w GOK uczestnicy poznali nową technikę rękodzieła artystycznego – wiklinę papierową.
OFERTA EDUKACYJNA ZAGRODY ETNOGRAFICZNEJ W ROGACH
Zagroda Etnograficzna w Rogach zaprasza na lekcje muzealne, z których można korzystać w ciągu całego roku. Tematy poszczególnych lekcji związane są z rokiem obrzędowym w naszym regionie.
LATO Z DK W ROGACH
Akcja „Lato z Domem Kultury” jest cykliczną formą organizacyjną skierowaną do dzieci w trakcie wakacji. Kolorowo i wesoło było 1 lipca na rogowskim Orliku.
WYRÓŻNIENIA W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Miło nam poinformować o sukcesie naszych Małych Rogowiców, którzy w minioną niedzielę 21 czerwca po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim festiwalu „Dziecko w folklorze”.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki