Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
W dniu 1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”. W trakcie imprezy dla dzieci i młodzieży zostały przeprowadzone gry i zabawy z nagrodami.
POGÓRZANIE NA JARMARKU MBL W SANOKU
31 maja br. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, zaprasza na 41 Jarmark Folklorystyczny. W jarmarku wystąpi między innymi także zespół Gminnego Ośrodka kultury w Miejscu Piastowym "Pogórzanie". W imieniu Muzeum serdecznie zapraszamy do Sanoka.
UPOMINEK DLA MAMY-MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być trudną sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, aby powstały fantazyjne wzory na szklanych przedmiotach.
WARSZTATY BIBUŁKARSKIE Z LGD
29 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty bibułkarskie zorganizowane wraz z Lokalną Grupą Działania „Kraina Nafty”
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W KWIETNIU
Różnorodność zajęć artystycznych w miesiącu kwietniu w GOK w Miejscu Piastowym była wielka.
SUKCES ZESPOŁU THE EXILE
Miło nam poinformować, że zespół The Exile brał udział IV Przeglądzie Zespołów Muzycznych w klubie Anima we Wrocławiu.
TENIS W JEDLICZU
28 marca br. w hali sportowej w Jedliczu, odbyła się XVI Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, w której uczestniczyło 11 zawodniczek i zawodników z naszej gminy, i aż 7 wywalczyło miejsca na podium.
WARSZTATY WIELKANOCNE WE WROCANCE
W świetlicy środowiskowej we Wrocance odbyły się wielkanocne warsztaty sztukaterii gipsowej, w których uczestniczyła grupa dzieci.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki