Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

DZIEŃ PATRONA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
Tegoroczna edycja obchodów Dnia Patrona Gminy, bł. Ks. Bronisława Markiewicza, już za nami. W tym roku gospodarzem uroczystości była Głowienka. Przed kościołem parafialnym pierwsze poczty sztandarowe zameldowały się na pół godziny przed rozpoczęciem mszy świętej
WARSZTATY DECOUPAGE
Zajęcia decoupage już za nami. Uczestnicy poznali nową technikę zdobniczą polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru.
DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
W dniu 1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”. W trakcie imprezy dla dzieci i młodzieży zostały przeprowadzone gry i zabawy z nagrodami.
POGÓRZANIE NA JARMARKU MBL W SANOKU
31 maja br. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, zaprasza na 41 Jarmark Folklorystyczny. W jarmarku wystąpi między innymi także zespół Gminnego Ośrodka kultury w Miejscu Piastowym "Pogórzanie". W imieniu Muzeum serdecznie zapraszamy do Sanoka.
UPOMINEK DLA MAMY-MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być trudną sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, aby powstały fantazyjne wzory na szklanych przedmiotach.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W KWIETNIU
Różnorodność zajęć artystycznych w miesiącu kwietniu w GOK w Miejscu Piastowym była wielka.
WARSZTATY BIBUŁKARSKIE Z LGD
29 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty bibułkarskie zorganizowane wraz z Lokalną Grupą Działania „Kraina Nafty”
SUKCES ZESPOŁU THE EXILE
Miło nam poinformować, że zespół The Exile brał udział IV Przeglądzie Zespołów Muzycznych w klubie Anima we Wrocławiu.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki