Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY PISANKARSKIE
 Ponad 20 dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejsce Piastowe wzięło udział w warsztatach pisankarskich, które odbyły się 30 marca w naszym Domu Kultury.
TENIS W JEDLICZU
28 marca br. w hali sportowej w Jedliczu, odbyła się XVI Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, w której uczestniczyło 11 zawodniczek i zawodników z naszej gminy, i aż 7 wywalczyło miejsca na podium.
WARSZTATY WIELKANOCNE WE WROCANCE
W świetlicy środowiskowej we Wrocance odbyły się wielkanocne warsztaty sztukaterii gipsowej, w których uczestniczyła grupa dzieci.
VI PRZEGLĄD KOLĘD W ŁEKACH DUKIELSKICH
Po raz VI do kościoła parafialnego pw. NSPJ w Łękach Dukielskich zjechały zespoły folklorystyczne z powiatu krośnieńskiego, by jak co roku niezwykły czas Bożego Narodzenia spędzić wspólnie na kolędowaniu.
BOMBKI CHOINKOWE
W Gminnym Ośrodku Kultury 8 grudnia w Miejscu Piastowym uczestnicy  warsztatów artystycznych malowali na szklanych kulach świąteczne motywy.
WARSZTATY TANECZNE
LGD Kraina Nafty, zaprasza na warsztaty tańca ludowego dla dzieci 12 grudnia 2014 do Głowienki. Szczegóły w rozwinięciu.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Pomysłów na zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury nam nie brakuje, otóż w miesiącu listopadzie strzałem w dziesiątkę okazały się malowane dynie.
ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD
Tej niedzieli nie było śniegu, nie było mrozu, padał deszcz i wiał porywisty wiatr… Ale tuż za progiem Gminnego Ośrodka Kultury atmosfera zmieniła się diametralnie.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki