Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

OFERTA EDUKACYJNA ZAGRODY ETNOGRAFICZNEJ W ROGACH
Zagroda Etnograficzna w Rogach zaprasza na lekcje muzealne, z których można korzystać w ciągu całego roku. Tematy poszczególnych lekcji związane są z rokiem obrzędowym w naszym regionie.
LATO Z DK W ROGACH
Akcja „Lato z Domem Kultury” jest cykliczną formą organizacyjną skierowaną do dzieci w trakcie wakacji. Kolorowo i wesoło było 1 lipca na rogowskim Orliku.
DZIEŃ PATRONA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
Tegoroczna edycja obchodów Dnia Patrona Gminy, bł. Ks. Bronisława Markiewicza, już za nami. W tym roku gospodarzem uroczystości była Głowienka. Przed kościołem parafialnym pierwsze poczty sztandarowe zameldowały się na pół godziny przed rozpoczęciem mszy świętej
WYRÓŻNIENIA W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Miło nam poinformować o sukcesie naszych Małych Rogowiców, którzy w minioną niedzielę 21 czerwca po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim festiwalu „Dziecko w folklorze”.
WARSZTATY DECOUPAGE
Zajęcia decoupage już za nami. Uczestnicy poznali nową technikę zdobniczą polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię wzoru wyciętego z papieru.
DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
W dniu 1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”. W trakcie imprezy dla dzieci i młodzieży zostały przeprowadzone gry i zabawy z nagrodami.
POGÓRZANIE NA JARMARKU MBL W SANOKU
31 maja br. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, zaprasza na 41 Jarmark Folklorystyczny. W jarmarku wystąpi między innymi także zespół Gminnego Ośrodka kultury w Miejscu Piastowym "Pogórzanie". W imieniu Muzeum serdecznie zapraszamy do Sanoka.
UPOMINEK DLA MAMY-MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być trudną sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, aby powstały fantazyjne wzory na szklanych przedmiotach.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki