Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Pomysłów na zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury nam nie brakuje, otóż w miesiącu listopadzie strzałem w dziesiątkę okazały się malowane dynie.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty ceramiczne i warsztaty filcowania na mokro.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
96. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, Gmina Miejsce Piastowe świętowała 9 i 11 listopada. W niedzielę, 9 listopada, odbyły się gminne obchody tego najważniejszego święta narodowego, tym razem w Targowiskach.
KONKURS PLASTYCZNY
31 maja br. w filii GOK we Wrocance w ramach zajęć profilaktycznych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palenie albo zdrowie”.
PIKNIK RODZINNY W MIEJSCU PIASTOWYM
15 czerwca w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym odbył się Rodzinny Piknik. W jego organizację zaangażowała się szkoła, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Gmina Miejsce Piastowe oraz Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne „My,”
BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
 Warsztaty biżuterii z koralików , które odbyły się 30 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury przyciągały swoich zwolenników, a szczególnie dziewczęta.
KOLOROWE KOSZULKI
Kolejną inspiracją artystyczną, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 28 lipca były radosne koszulki.
WYSTAWA DROGI DO WOLNOŚCI
Zapraszamy do zwiedzania wystawy Polskie Drogi do Wolności w ramach programu Świętujemy 25. lecie demokracji w Miejscu Piastowym. 

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki