Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BAL KARNAWAŁOWY W WIDACZU
W połowie ferii zimowych w Widaczu odbył się VIII Karnawałowy Bal Przebierańców. Dzieci czekały na niego z ogromną niecierpliwością. Kiedy więc w końcu przyszedł ten dzień, chętnie uczestniczyły we wszystkich proponowanych im zabawach.
WARSZTATY WIELKANOCNE WE WROCANCE
W świetlicy środowiskowej we Wrocance odbyły się wielkanocne warsztaty sztukaterii gipsowej, w których uczestniczyła grupa dzieci.
WARSZTATY PISANKARSKIE
 Ponad 20 dzieci i młodzieży z terenu Gminy Miejsce Piastowe wzięło udział w warsztatach pisankarskich, które odbyły się 30 marca w naszym Domu Kultury.
WALENTYNKOWE PREZENTY
Z okazji Walentynek oraz Dnia Kobiet na zajęciach artystycznych w naszym Domu Kultury powstały okazjonalne prezenty wykonane własnoręcznie dla naszych najbliższych.
NAGRODY W RCKP
Sukces wokalistów Studia Gama.
ARTYSTYCZNE FERIE
Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez nasz Dom Kultury.
TENIS W JEDLICZU
28 marca br. w hali sportowej w Jedliczu, odbyła się XVI Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, w której uczestniczyło 11 zawodniczek i zawodników z naszej gminy, i aż 7 wywalczyło miejsca na podium.
VI PRZEGLĄD KOLĘD W ŁEKACH DUKIELSKICH
Po raz VI do kościoła parafialnego pw. NSPJ w Łękach Dukielskich zjechały zespoły folklorystyczne z powiatu krośnieńskiego, by jak co roku niezwykły czas Bożego Narodzenia spędzić wspólnie na kolędowaniu.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki