Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty ceramiczne i warsztaty filcowania na mokro.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
96. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, Gmina Miejsce Piastowe świętowała 9 i 11 listopada. W niedzielę, 9 listopada, odbyły się gminne obchody tego najważniejszego święta narodowego, tym razem w Targowiskach.
PIKNIK RODZINNY W MIEJSCU PIASTOWYM
15 czerwca w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym odbył się Rodzinny Piknik. W jego organizację zaangażowała się szkoła, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Gmina Miejsce Piastowe oraz Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne „My,”
KONKURS PLASTYCZNY
31 maja br. w filii GOK we Wrocance w ramach zajęć profilaktycznych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palenie albo zdrowie”.
WYSTAWA DROGI DO WOLNOŚCI
Zapraszamy do zwiedzania wystawy Polskie Drogi do Wolności w ramach programu Świętujemy 25. lecie demokracji w Miejscu Piastowym. 
NIECH ŻYJE CYRK
Spektakl „Niech żyje cyrk!" to groteskowa opowieść o grupie artystów, którzy poświęcili swe życie rozbawianiu widzów. Co dzieje się z nimi, gdy kurtyna opada, gdy nadciąga chłodny powiew losu?
KOLOROWE KOSZULKI
Kolejną inspiracją artystyczną, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 28 lipca były radosne koszulki.
SPORTOWE ZAKOŃCZENIE LATA
6 września na stadionie TS Piastovi w Miejscu Piastowym odbyła się impreza "Sportowe zakończe lata", w trakcie której podsumowany został projekt Stowarzyszenie My "Bawimy się po miejstecku na Czarnym Moście. Punktem kulminacyjnym dnia był oczywiście mecz reprezentacji Polski z drużyną Gminy Miejsce Piastowe. Wynik 8 do 5 dla naszych zawodników świadczy najlepiej o poziomie gry i zaangażowaniu miejscowych sportowców.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki