Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BOMBKI CHOINKOWE
W Gminnym Ośrodku Kultury 8 grudnia w Miejscu Piastowym uczestnicy  warsztatów artystycznych malowali na szklanych kulach świąteczne motywy.
ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD
Tej niedzieli nie było śniegu, nie było mrozu, padał deszcz i wiał porywisty wiatr… Ale tuż za progiem Gminnego Ośrodka Kultury atmosfera zmieniła się diametralnie.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Pomysłów na zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury nam nie brakuje, otóż w miesiącu listopadzie strzałem w dziesiątkę okazały się malowane dynie.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty ceramiczne i warsztaty filcowania na mokro.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
96. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, Gmina Miejsce Piastowe świętowała 9 i 11 listopada. W niedzielę, 9 listopada, odbyły się gminne obchody tego najważniejszego święta narodowego, tym razem w Targowiskach.
KONKURS PLASTYCZNY
31 maja br. w filii GOK we Wrocance w ramach zajęć profilaktycznych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palenie albo zdrowie”.
KOLOROWE KOSZULKI
Kolejną inspiracją artystyczną, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 28 lipca były radosne koszulki.
BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
 Warsztaty biżuterii z koralików , które odbyły się 30 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury przyciągały swoich zwolenników, a szczególnie dziewczęta.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki