Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
 Warsztaty biżuterii z koralików , które odbyły się 30 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury przyciągały swoich zwolenników, a szczególnie dziewczęta.
V KONKURS FOTOGRAFICZNY
Zapraszamy wszystkich fotografików do udziału w V konkursie fotograficznym, w tej edycji tematem przewodnim jest: „Życie codzienne w Gminie Miejsce Piastowe”
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
2 czerwca br. ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Wrocance.
CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA GOK
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 października 2014 r., Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym za swoją dotychczasową działalność został wpisany do Europejskiego Rejestru Renomowanych (European Register of Reputables) oraz przyznano nam godło Euro Renoma.
GMINNY KLUB TENISA
Na terenie Gminy Miejsce Piastowe powstał klub tenisowy "LUKS Krośnianka". Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym do udziału w zajęciach z instruktorami, a także ich rodziców do podnoszenia swoich umiejętności tenisowych na naszych kortach.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W marcu w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się różnorodne formy warsztatów rękodzieła artystycznego. Uczestnicy mogli rozwijać swoją pasję i kreatywność.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GOK
W dniach 17 do 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty artystyczne malowania na szkle i glinianych form użytkowych.
WARSZTATY PLASTYCZNE W RAMACH MAŁYCH PROJEKTÓW
 Końcem września w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym rozpoczęły się warsztaty plastyczne adresowane do uzdolnionej plastycznie młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki