Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Pomysłów na zajęcia artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury nam nie brakuje, otóż w miesiącu listopadzie strzałem w dziesiątkę okazały się malowane dynie.
ŚWIĄTECZNY KONCERT KOLĘD
Tej niedzieli nie było śniegu, nie było mrozu, padał deszcz i wiał porywisty wiatr… Ale tuż za progiem Gminnego Ośrodka Kultury atmosfera zmieniła się diametralnie.
DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
96. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, Gmina Miejsce Piastowe świętowała 9 i 11 listopada. W niedzielę, 9 listopada, odbyły się gminne obchody tego najważniejszego święta narodowego, tym razem w Targowiskach.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W październiku w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty ceramiczne i warsztaty filcowania na mokro.
V KONKURS FOTOGRAFICZNY
Zapraszamy wszystkich fotografików do udziału w V konkursie fotograficznym, w tej edycji tematem przewodnim jest: „Życie codzienne w Gminie Miejsce Piastowe”
SPORTOWE ZAKOŃCZENIE LATA
6 września na stadionie TS Piastovi w Miejscu Piastowym odbyła się impreza "Sportowe zakończe lata", w trakcie której podsumowany został projekt Stowarzyszenie My "Bawimy się po miejstecku na Czarnym Moście. Punktem kulminacyjnym dnia był oczywiście mecz reprezentacji Polski z drużyną Gminy Miejsce Piastowe. Wynik 8 do 5 dla naszych zawodników świadczy najlepiej o poziomie gry i zaangażowaniu miejscowych sportowców.
NIECH ŻYJE CYRK
Spektakl „Niech żyje cyrk!" to groteskowa opowieść o grupie artystów, którzy poświęcili swe życie rozbawianiu widzów. Co dzieje się z nimi, gdy kurtyna opada, gdy nadciąga chłodny powiew losu?
KOLOROWE KOSZULKI
Kolejną inspiracją artystyczną, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 28 lipca były radosne koszulki.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki