Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
 Warsztaty biżuterii z koralików , które odbyły się 30 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury przyciągały swoich zwolenników, a szczególnie dziewczęta.
PIKNIK RODZINNY W MIEJSCU PIASTOWYM
15 czerwca w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym odbył się Rodzinny Piknik. W jego organizację zaangażowała się szkoła, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Gmina Miejsce Piastowe oraz Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne „My,”
WYSTAWA DROGI DO WOLNOŚCI
Zapraszamy do zwiedzania wystawy Polskie Drogi do Wolności w ramach programu Świętujemy 25. lecie demokracji w Miejscu Piastowym. 
KONKURS PLASTYCZNY
31 maja br. w filii GOK we Wrocance w ramach zajęć profilaktycznych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palenie albo zdrowie”.
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
2 czerwca br. ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Wrocance.
CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA GOK
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 października 2014 r., Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym za swoją dotychczasową działalność został wpisany do Europejskiego Rejestru Renomowanych (European Register of Reputables) oraz przyznano nam godło Euro Renoma.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GOK
W dniach 17 do 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty artystyczne malowania na szkle i glinianych form użytkowych.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W marcu w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się różnorodne formy warsztatów rękodzieła artystycznego. Uczestnicy mogli rozwijać swoją pasję i kreatywność.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki