Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE
W dniach 2 i 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty świąteczne, na których malowane i ozdabiane były bombki choinkowe, a także wykonywane stroiki.
WARSZTATY PLASTYCZNE W RAMACH MAŁYCH PROJEKTÓW
 Końcem września w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym rozpoczęły się warsztaty plastyczne adresowane do uzdolnionej plastycznie młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.
KONCERT CHARYTATYWNY
19 stycznia 2014 r. Stowarzyszenie Czyń Dobro, Mimo Wszystko zorganizowało koncert charytatywny z udziałem naszych zespołów artystycznych: Rogowice i Pogórzanie.
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki
W niedzielę 16 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Wrocance rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki.
SERWATKOWE SMAKI-POTAŃCÓWKA PRZY ZAGRODZIE
4 sierpnia w naszej zagrodzie odbyła sie impreza pod nazwą: Festiwal Serwatkowych Smaków - Potańcówka przy Zagrodzie.
ROGOWICE MAJĄ JUŻ SWOJĄ PŁYTĘ
Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się płyty CD zespołu śpiewaczego Rogowice.
ZABYTKOWE SAMOCHODY W ZAGRODZIE
21 lipca Zagroda Etnograficzna w Rogach oraz parking przy zabytkowym kościele zapełniły się ponad setką starych, zabytkowych samochodów, a to za sprawą III zlotu pojazdów zabytkowych.
WARSZTATY W ZAGRODZIE
Apetyt na życie–to projekt, który dostał dofinansowanie w kwocie 36 100 zł. z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych. W projekcie oprócz osób starszych ma uczestniczyć młodzież. W ramach działań zapisanych w projekcie w Zagrodzie Etnograficznej odbywać się będą warsztaty z rękodzieła ludowego, warsztaty zielarskie. W dniach od 09-07 do 29-08 zapraszamy na warsztaty bibułkarskie.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki