Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

SPORTOWE ZAKOŃCZENIE LATA
6 września na stadionie TS Piastovi w Miejscu Piastowym odbyła się impreza "Sportowe zakończe lata", w trakcie której podsumowany został projekt Stowarzyszenie My "Bawimy się po miejstecku na Czarnym Moście. Punktem kulminacyjnym dnia był oczywiście mecz reprezentacji Polski z drużyną Gminy Miejsce Piastowe. Wynik 8 do 5 dla naszych zawodników świadczy najlepiej o poziomie gry i zaangażowaniu miejscowych sportowców.
PIKNIK RODZINNY W MIEJSCU PIASTOWYM
15 czerwca w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym odbył się Rodzinny Piknik. W jego organizację zaangażowała się szkoła, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Gmina Miejsce Piastowe oraz Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne „My,”
WYSTAWA DROGI DO WOLNOŚCI
Zapraszamy do zwiedzania wystawy Polskie Drogi do Wolności w ramach programu Świętujemy 25. lecie demokracji w Miejscu Piastowym. 
V KONKURS FOTOGRAFICZNY
Zapraszamy wszystkich fotografików do udziału w V konkursie fotograficznym, w tej edycji tematem przewodnim jest: „Życie codzienne w Gminie Miejsce Piastowe”
NIECH ŻYJE CYRK
Spektakl „Niech żyje cyrk!" to groteskowa opowieść o grupie artystów, którzy poświęcili swe życie rozbawianiu widzów. Co dzieje się z nimi, gdy kurtyna opada, gdy nadciąga chłodny powiew losu?
SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
2 czerwca br. ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Wrocance.
CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA GOK
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 października 2014 r., Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym za swoją dotychczasową działalność został wpisany do Europejskiego Rejestru Renomowanych (European Register of Reputables) oraz przyznano nam godło Euro Renoma.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GOK
W dniach 17 do 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty artystyczne malowania na szkle i glinianych form użytkowych.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki