Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

KOLOROWE KOSZULKI
Kolejną inspiracją artystyczną, która odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w dniu 28 lipca były radosne koszulki.
V KONKURS FOTOGRAFICZNY
Zapraszamy wszystkich fotografików do udziału w V konkursie fotograficznym, w tej edycji tematem przewodnim jest: „Życie codzienne w Gminie Miejsce Piastowe”
KONKURS PLASTYCZNY
31 maja br. w filii GOK we Wrocance w ramach zajęć profilaktycznych odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Palenie albo zdrowie”.
NIECH ŻYJE CYRK
Spektakl „Niech żyje cyrk!" to groteskowa opowieść o grupie artystów, którzy poświęcili swe życie rozbawianiu widzów. Co dzieje się z nimi, gdy kurtyna opada, gdy nadciąga chłodny powiew losu?
SPORTOWE ZAKOŃCZENIE LATA
6 września na stadionie TS Piastovi w Miejscu Piastowym odbyła się impreza "Sportowe zakończe lata", w trakcie której podsumowany został projekt Stowarzyszenie My "Bawimy się po miejstecku na Czarnym Moście. Punktem kulminacyjnym dnia był oczywiście mecz reprezentacji Polski z drużyną Gminy Miejsce Piastowe. Wynik 8 do 5 dla naszych zawodników świadczy najlepiej o poziomie gry i zaangażowaniu miejscowych sportowców.
WYSTAWA DROGI DO WOLNOŚCI
Zapraszamy do zwiedzania wystawy Polskie Drogi do Wolności w ramach programu Świętujemy 25. lecie demokracji w Miejscu Piastowym. 
PIKNIK RODZINNY W MIEJSCU PIASTOWYM
15 czerwca w niedzielę na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym odbył się Rodzinny Piknik. W jego organizację zaangażowała się szkoła, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Gmina Miejsce Piastowe oraz Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne „My,”
BIŻUTERIA Z KORALIKÓW
 Warsztaty biżuterii z koralików , które odbyły się 30 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury przyciągały swoich zwolenników, a szczególnie dziewczęta.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki