Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

SOBÓTKA WE WROCANCE
W dniu 24 czerwca br. we Wrocance odbyła się impreza sobótkowa dla dzieci i młodzieży, której organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
III POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
22 czerwca (sobota) w trakcie imprezy "Wianki" w Niżnej Łące odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej.
IV GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
W upalną niedzielę 16 czerwca w Niżnej Łące został rozegrany gminny turniej siatkówki plażowej. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
KLUBOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ROGACH
KROKWIE najlepsze w klubowym turnieju piłki nożnej. Po raz trzeci świetlica środowiskowa w Rogach zorganizowała piłkarski turniej.
DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
WYSTAWA MALARSTWA DOMINIKI PACZKOWSKIEJ
Urodzona w Krośnie, absolwentka PLSP w Jarosławiu, ukończyła także studia licencjackie z grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Wystawa czynna od 20 maja do 16 czerwca w GOK w Miejscu Piastowym.
PLENER MALARSKI NAD JASIOŁKĄ
W sobotę 8 czerwca br. odbył się plener malarski nad rzeką Jasiołką pod hasłem „Ciekawe miejsce”.
DZIEŃ DZIECKA W WIDACZU
Co roku od kilku już lat Dzień Dziecka w Widaczu świętujemy przy ognisku. Niestety, kapryśna w tym roku aura, nie pozwoliła nam na kontynuowanie tej tradycji.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki