Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
2 czerwca br. ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej we Wrocance.
CERTYFIKAT JAKOŚCI DLA GOK
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16 października 2014 r., Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym za swoją dotychczasową działalność został wpisany do Europejskiego Rejestru Renomowanych (European Register of Reputables) oraz przyznano nam godło Euro Renoma.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W marcu w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się różnorodne formy warsztatów rękodzieła artystycznego. Uczestnicy mogli rozwijać swoją pasję i kreatywność.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE W GOK
W dniach 17 do 24 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty artystyczne malowania na szkle i glinianych form użytkowych.
KONCERT CHARYTATYWNY
19 stycznia 2014 r. Stowarzyszenie Czyń Dobro, Mimo Wszystko zorganizowało koncert charytatywny z udziałem naszych zespołów artystycznych: Rogowice i Pogórzanie.
WARSZTATY PLASTYCZNE W RAMACH MAŁYCH PROJEKTÓW
 Końcem września w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym rozpoczęły się warsztaty plastyczne adresowane do uzdolnionej plastycznie młodzieży szkół gimnazjalnych i średnich z terenu Lokalnej Grupy Działania „Kraina Nafty”.
WARSZTATY ŚWIĄTECZNE
W dniach 2 i 9 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się warsztaty świąteczne, na których malowane i ozdabiane były bombki choinkowe, a także wykonywane stroiki.
WARSZTATY WE WROCANCE
W dniu 16 grudnia br. w świetlicy we Wrocance odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe wykonywania ozdób i stroików świątecznych.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki