Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ZABYTKOWE SAMOCHODY W ZAGRODZIE
21 lipca Zagroda Etnograficzna w Rogach oraz parking przy zabytkowym kościele zapełniły się ponad setką starych, zabytkowych samochodów, a to za sprawą III zlotu pojazdów zabytkowych.
WARSZTATY W ZAGRODZIE
Apetyt na życie–to projekt, który dostał dofinansowanie w kwocie 36 100 zł. z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Aktywizacja Społeczna Osób Starszych. W projekcie oprócz osób starszych ma uczestniczyć młodzież. W ramach działań zapisanych w projekcie w Zagrodzie Etnograficznej odbywać się będą warsztaty z rękodzieła ludowego, warsztaty zielarskie. W dniach od 09-07 do 29-08 zapraszamy na warsztaty bibułkarskie.
SOBÓTKA WE WROCANCE
W dniu 24 czerwca br. we Wrocance odbyła się impreza sobótkowa dla dzieci i młodzieży, której organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
III POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
22 czerwca (sobota) w trakcie imprezy "Wianki" w Niżnej Łące odbył się III Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej.
IV GMINNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
W upalną niedzielę 16 czerwca w Niżnej Łące został rozegrany gminny turniej siatkówki plażowej. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
KLUBOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ROGACH
KROKWIE najlepsze w klubowym turnieju piłki nożnej. Po raz trzeci świetlica środowiskowa w Rogach zorganizowała piłkarski turniej.
DZIEŃ DZIECKA WE WROCANCE
1 czerwca br. na stadionie sportowym we Wrocance odbył się „Dzień Dziecka”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
WYSTAWA MALARSTWA DOMINIKI PACZKOWSKIEJ
Urodzona w Krośnie, absolwentka PLSP w Jarosławiu, ukończyła także studia licencjackie z grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Wystawa czynna od 20 maja do 16 czerwca w GOK w Miejscu Piastowym.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki