Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

PALMA W TRADYCJI I KULTURZE
W poniedziałek 18 marca w filii GOK w Miejscu Piastowym odbyły się zajęcia twórcze, pod nazwą „Palma w tradycji i kulturze" dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W PAŹDZIERNIKU
Na zajęciach, które odbyły się w miesiącu październiku w GOK w Miejscu Piastowym powstały rękodzieła artystyczne.
COUNTER STRIKE W ROGACH
Counter Strike to najsłynniejsza modyfikacja jednej z najpopularniejszych gier FPS na rynku Half- Life. Dziennie przyciąga ona miliony graczy na całym świecie. W rogach turniej odbył sie w dniach 14-19 lutego.     
OMNIBUS 2013
„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”  Platon
MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, a nic nie będzie przeszkodą.
SPORTOWE FERIE
Zakończyły się turnieje sportowe organizowane  w ramach Ferii na Sportowo. Łącznie wzięło w nich udział ponad 180 zawodników: dzieci młodzieży i dorosłych. 
BALMUZ 2012
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę karnawału 10 lutego Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym zaprasza na kolejną XIV edycję Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych Podkarpacia BALMUZ.
ŚNIEGULINKI
Gruba warstwa śniegu i piękna słoneczna pogodna sprawiły, że możliwe było przeprowadzenie tradycyjnego już konkursu rzeźby śniegowej.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki