Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ŚWIĘTO PIEŚNI PRZY ZAGRODZIE
Kolorowo, muzycznie, gwarno i z przytupem było przy Zagrodzie Etnograficznej w Rogach, a to za sprawą imprezy regionalnej „Folklor przy Zagrodzie”, w której uczestniczyli mieszkańcy okolicznych miejscowości, zespoły muzyczne, taneczne oraz wszyscy których łączy tradycja i miłość do klimatów ludowych.
WARSZTATY DECOUPAGE
Tematem sierpniowych zajęć była technika zdobiennicza decoupage.
DOŻYNKI GMINNE
Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu. Niedziela 13 sierpnia była dniem w którym uroczyście obchodzono święto plonów – Dożynki Gminne.    
DNI GŁOWIENKI
Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu. W sobotnie popołudnie 12 sierpnia na placu przy domu ludowym w Głowience rozpoczęły się obchody Dni Głowienki.
VII TRÓJBÓJ RAKIETOWY
Zakończyła się kolejna edycja trójboju tenisowego, w dniach 23 do 25 sierpnia na kortach klubu sportowego we Wrocance odbył się ostatni etap trójboju tenis ziemny. Wręczenie nagród dla zwycięzców odbedzie się w dniu 3 września w Widaczu podczas imprezy "Kartoflisko"
KONCERT 120-LECIA
Rok 2017 to rok jubileuszu 122 lat nieprzerwanej działalności dęciaków, z tej też okazji 5 sierpnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbył się koncert jubileuszowy do którego orkiestra przygotowywała się przez niemal cały rok.
JUBILEUSZE-LATO NA CZARNYM MOŚCIE
22 lipca w naszej gminie przebiegał pod znakiem doniosłych jubileuszy 125 lat działalności jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz równie wspaniałego jubileuszu 120 lat działalności Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe.
VII POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
15 lipca br. w Niżnej Łące rozegrany został VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z terenu powiatu krośnieńskiego, ostatecznie w dniu zawodów stawiło się 6 drużyn.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA




  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki