Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W styczniu w filii GOK w Miejscu Piastowym odbyły się dwa spotkania z zakresu technik rękodzieła artystycznego.
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W WROCANCE
W dniach 17 i 19 grudnia w filii GOK we Wrocance odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe.
GLINIANE ANIOŁY
Warsztaty ceramiczne, które odbyły się 14.grudnia 2012 roku w filii GOK w Miejscu Piastowym, to bardzo twórcze doświadczenie, rozwój i zabawa.
PIECZONE MIKOŁAJE - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi wspólnymi z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miejscu Piastowym oraz Szkołą Podstawową w Rogach zorganizowało VIII edycję konkursu na Rogowskiego Mikołaja.
ALKOHOL-UZALEŻNIA, SZKODZI, ZABIJA
Działalność profilaktyczna jest integralną częścią pracy Gminnego Ośrodka Kultury. Zmierza ona do zapobiegania, uświadamiania oraz niwelowania zachowań negatywnych i niepożądanych. Najbardziej rozpowszechnioną formą uzależnień jest alkohol i papierosy.
PAMIĘTAMY
„Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście…” – ks. Jan Twardowski.
WIEM WSZYSTKO W ŁĘŻANACH
17 września w łężańskiej filii GOK odbył się turniej wiedzy ogólnej „Wiem wszystko”. Jego uczestnicy zmagali się w 13 zadaniach z różnych dyscyplin.
POLSKA, ZŁOTA JESIEŃ W ROGACH
Złota polska jesień to niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Aby uwiecznić ten czas rogowska młodzież wzięła udział w konkursie pn. „Nasza piękna, polska, złota jesień”.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki