Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

OMNIBUS 2013
„Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”  Platon
MALOWANIE NA SZKLE
Malowanie na szkle wydaje się być sztuką, ale tak naprawdę wystarczy mieć odrobinę precyzji i wyobraźni, a nic nie będzie przeszkodą.
SPORTOWE FERIE
Zakończyły się turnieje sportowe organizowane  w ramach Ferii na Sportowo. Łącznie wzięło w nich udział ponad 180 zawodników: dzieci młodzieży i dorosłych. 
ŚNIEGULINKI
Gruba warstwa śniegu i piękna słoneczna pogodna sprawiły, że możliwe było przeprowadzenie tradycyjnego już konkursu rzeźby śniegowej.
BALMUZ 2012
Tradycyjnie w ostatnią niedzielę karnawału 10 lutego Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym zaprasza na kolejną XIV edycję Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych Podkarpacia BALMUZ.
RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
W styczniu w filii GOK w Miejscu Piastowym odbyły się dwa spotkania z zakresu technik rękodzieła artystycznego.
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W WROCANCE
W dniach 17 i 19 grudnia w filii GOK we Wrocance odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe.
GLINIANE ANIOŁY
Warsztaty ceramiczne, które odbyły się 14.grudnia 2012 roku w filii GOK w Miejscu Piastowym, to bardzo twórcze doświadczenie, rozwój i zabawa.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki