Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

III TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
13 i 14 września br. na rogowskim Orliku odbyły się eliminacje gminne w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Organizatorami eliminacji gminnych był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz opiekun Orlika w Rogach-Tomasz Klonowski.
WIEM WSZYSTKO W ŁĘŻANACH
17 września w łężańskiej filii GOK odbył się turniej wiedzy ogólnej „Wiem wszystko”. Jego uczestnicy zmagali się w 13 zadaniach z różnych dyscyplin.
KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ W ROGACH
Rogowska filia GOK zaprasza na turniej Omnibus 2012.
WARSZTATY W ZAGRODZIE
26 września w zagrodzie Etnograficznej w Rogach, odbyły się pierwsze z cyklu warsztaty poświęcone rośliną leczniczym i ich praktycznemu zastosowaniu. 7 listopada zapraszamy na kolejne trzecie spotkanie dotyczace ziół, tym razem tematem przewodnim będą zioła i ich wykorzystanie w przydomowych ogródkach.  
POLSKA, ZŁOTA JESIEŃ W ROGACH
Złota polska jesień to niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Aby uwiecznić ten czas rogowska młodzież wzięła udział w konkursie pn. „Nasza piękna, polska, złota jesień”.
MAŁE FORMY KRAWIECKIE
Jak przy pomocy igły i nitki stworzyć całkiem miłego pluszaka? Tajniki szycia zabawek poznawaliśmy na warsztatach w widackiej i targowiskiej filii GOK.
WARSZTATY DECOUPAGE W ŁĘŻANACH
W łężańskiej filii GOK zakończyły się już wakacyjne warsztaty poświęcone technice dekoracyjnej decoupage. Decoupage możemy wykorzystać do ozdabiania praktycznie każdego przedmiotu.
ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ
W poniedziałek, 16 lipca, ponad 30 dziewcząt i chłopców wzięło udział w turnieju piłki nożnej Zalesie-Łężany rozegranym w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Łężanach. Turniej pomiędzy klubami, już po raz drugi, zorganizowały filie GOK w Zalesiu i Łężanach.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki