Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

PIECZONE MIKOŁAJE - KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY
Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi wspólnymi z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miejscu Piastowym oraz Szkołą Podstawową w Rogach zorganizowało VIII edycję konkursu na Rogowskiego Mikołaja.
ALKOHOL-UZALEŻNIA, SZKODZI, ZABIJA
Działalność profilaktyczna jest integralną częścią pracy Gminnego Ośrodka Kultury. Zmierza ona do zapobiegania, uświadamiania oraz niwelowania zachowań negatywnych i niepożądanych. Najbardziej rozpowszechnioną formą uzależnień jest alkohol i papierosy.
PAMIĘTAMY
„Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście…” – ks. Jan Twardowski.
III TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA
13 i 14 września br. na rogowskim Orliku odbyły się eliminacje gminne w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Organizatorami eliminacji gminnych był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz opiekun Orlika w Rogach-Tomasz Klonowski.
WIEM WSZYSTKO W ŁĘŻANACH
17 września w łężańskiej filii GOK odbył się turniej wiedzy ogólnej „Wiem wszystko”. Jego uczestnicy zmagali się w 13 zadaniach z różnych dyscyplin.
KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ W ROGACH
Rogowska filia GOK zaprasza na turniej Omnibus 2012.
WARSZTATY W ZAGRODZIE
26 września w zagrodzie Etnograficznej w Rogach, odbyły się pierwsze z cyklu warsztaty poświęcone rośliną leczniczym i ich praktycznemu zastosowaniu. 7 listopada zapraszamy na kolejne trzecie spotkanie dotyczace ziół, tym razem tematem przewodnim będą zioła i ich wykorzystanie w przydomowych ogródkach.  
POLSKA, ZŁOTA JESIEŃ W ROGACH
Złota polska jesień to niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Aby uwiecznić ten czas rogowska młodzież wzięła udział w konkursie pn. „Nasza piękna, polska, złota jesień”.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki