Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WIEM WSZYSTKO W ŁĘŻANACH
17 września w łężańskiej filii GOK odbył się turniej wiedzy ogólnej „Wiem wszystko”. Jego uczestnicy zmagali się w 13 zadaniach z różnych dyscyplin.
WARSZTATY W ZAGRODZIE
26 września w zagrodzie Etnograficznej w Rogach, odbyły się pierwsze z cyklu warsztaty poświęcone rośliną leczniczym i ich praktycznemu zastosowaniu. 7 listopada zapraszamy na kolejne trzecie spotkanie dotyczace ziół, tym razem tematem przewodnim będą zioła i ich wykorzystanie w przydomowych ogródkach.  
KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ W ROGACH
Rogowska filia GOK zaprasza na turniej Omnibus 2012.
POLSKA, ZŁOTA JESIEŃ W ROGACH
Złota polska jesień to niewątpliwie najpiękniejsza pora roku. Aby uwiecznić ten czas rogowska młodzież wzięła udział w konkursie pn. „Nasza piękna, polska, złota jesień”.
MAŁE FORMY KRAWIECKIE
Jak przy pomocy igły i nitki stworzyć całkiem miłego pluszaka? Tajniki szycia zabawek poznawaliśmy na warsztatach w widackiej i targowiskiej filii GOK.
WARSZTATY DECOUPAGE W ŁĘŻANACH
W łężańskiej filii GOK zakończyły się już wakacyjne warsztaty poświęcone technice dekoracyjnej decoupage. Decoupage możemy wykorzystać do ozdabiania praktycznie każdego przedmiotu.
ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ
W poniedziałek, 16 lipca, ponad 30 dziewcząt i chłopców wzięło udział w turnieju piłki nożnej Zalesie-Łężany rozegranym w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Łężanach. Turniej pomiędzy klubami, już po raz drugi, zorganizowały filie GOK w Zalesiu i Łężanach.
SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W ŁĘŻANACH
31 sierpnia na łężańskim stadionie przy ul. Nawsie odbył się zorganizowany przez filię GOK już po raz piąty, Wiejski Turniej Piłki Siatkowej. Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki