Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W ŁĘŻANACH
31 sierpnia na łężańskim stadionie przy ul. Nawsie odbył się zorganizowany przez filię GOK już po raz piąty, Wiejski Turniej Piłki Siatkowej. Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny.
SOBÓTKI NA CZARNYM MOŚCIE
Po raz pierwszy w Miejscu Piastowym w dniu 30 czerwca odbyła się tradycyjna sobótka świętojańska. Zarówno pogoda jak i ilość osób które zdecydowały się w tym dniu spędzić czas przy wyjątkowo dużym ognisku zaskoczyła organizatorów tej imprezy.
LATO z DOMEM KULTURY
Wakacje dla dzieci i młodzieży, to czas odpoczynku oraz zabaw. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gminny Ośrodek Kultury organizuje liczne imprezy plenerowe oraz zabawy dla dzieci. Po raz drugi filie GOK z Rogów i Miejsca Piastowego prowadziły wspólnie gry i zabawy w ramach corocznej akcji LATO Z DOMEM KULTURY.  
PIŁKARSKIE ROZGRYWKI W ŁĘŻANACH.
W czwartkowe popołudnie, 21 czerwca, na stadionie przy ulicy Nawsie w Łężanach odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji Dnia Ojca.
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORLIKA
W środę 27 czerwca br. na Orliku w Rogach rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w kategorii szkoła podstawowa. Organizatorem rozgrywek była rogowska filia GOK oraz Orlik w Rogach.
MAŁY TURNIEJ 2012
Impresariat Rzeszów oraz Polski Związek Piłki Nożnej był organizatorem turnieju w piłce nożnej. Celem rozgrywek było wyłonienie młodych talentów piłkarskich.
SOBÓTKA WE WROCANCE
Jan święty Chrzciciel przyszedł, więc palą sobótki, a koło nich śpiewając skaczą wiejskie młódki. Nie znoście ich zwyczajów. Co nas z wiekiem doszło i wiekom się ostało, trzeba by w wiek poszło.
NOWE OBLICZE FILII W GŁOWIENCE
Uroczystość otwarcia filii GOK po gruntownym remoncie jak również odsłonięcie tablicy pamiątkowej, której pomysłodawą był Wójt Gminy  odbyło się 10 czerwca 2012.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki