Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

SOBÓTKI NA CZARNYM MOŚCIE
Po raz pierwszy w Miejscu Piastowym w dniu 30 czerwca odbyła się tradycyjna sobótka świętojańska. Zarówno pogoda jak i ilość osób które zdecydowały się w tym dniu spędzić czas przy wyjątkowo dużym ognisku zaskoczyła organizatorów tej imprezy.
LATO z DOMEM KULTURY
Wakacje dla dzieci i młodzieży, to czas odpoczynku oraz zabaw. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gminny Ośrodek Kultury organizuje liczne imprezy plenerowe oraz zabawy dla dzieci. Po raz drugi filie GOK z Rogów i Miejsca Piastowego prowadziły wspólnie gry i zabawy w ramach corocznej akcji LATO Z DOMEM KULTURY.  
PIŁKARSKIE ROZGRYWKI W ŁĘŻANACH.
W czwartkowe popołudnie, 21 czerwca, na stadionie przy ulicy Nawsie w Łężanach odbył się turniej piłki nożnej zorganizowany z okazji Dnia Ojca.
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR ORLIKA
W środę 27 czerwca br. na Orliku w Rogach rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Orlika w kategorii szkoła podstawowa. Organizatorem rozgrywek była rogowska filia GOK oraz Orlik w Rogach.
MAŁY TURNIEJ 2012
Impresariat Rzeszów oraz Polski Związek Piłki Nożnej był organizatorem turnieju w piłce nożnej. Celem rozgrywek było wyłonienie młodych talentów piłkarskich.
SOBÓTKA WE WROCANCE
Jan święty Chrzciciel przyszedł, więc palą sobótki, a koło nich śpiewając skaczą wiejskie młódki. Nie znoście ich zwyczajów. Co nas z wiekiem doszło i wiekom się ostało, trzeba by w wiek poszło.
NOWE OBLICZE FILII W GŁOWIENCE
Uroczystość otwarcia filii GOK po gruntownym remoncie jak również odsłonięcie tablicy pamiątkowej, której pomysłodawą był Wójt Gminy  odbyło się 10 czerwca 2012.
ODŻYWIAM SIĘ ZDROWO
"Jedz aby żyć, a nie żyj aby jeść"-  to motto, które powinno towarzyszyć każdemu z nas. Odżywianie ma podstawowe znaczenie życiowe dla każdego organizmu.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki