Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NAGRODY DLA NASZYCH LUDZI KULTURY
Zespół śpiewaczo-obrzędowy „Rogowice” otrzymał odznaczenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  „Zasłużony dla Kultury Polskiej”, a Stanisław Szajna, cymbalista kapeli "Pogórzanie" - nagrodę starosty za szczególne zaangażowanie w upowszechnianie kultury.
WYPRAWA DO ŚW. ROZALII
Zwykły spacer może się okazać wielką frajdą. Małą grupką wybraliśmy się w piątkowe popołudnie 25 maja z filii GOK w Miejscu Piastowym do źródełka św. Rozalii do Wrocanki.
WINNA GÓRA 2012
W minioną niedzielę, 27-ego maja, w miejscowości Miejsce Piastowe, na torze „Winna Góra” odbyła się pierwsza rudna Pucharu Polski w Super Enduro. Debiut tej dyscypliny, w polskim kalendarzu zawodów motocyklowych, należy uznać za niezwykle udany.
NA MARSZOBIEGU ZIEMIĄ DUKIELSKĄ
26 maja rogowska młodzież wraz z opiekunami: animatorem sportu Tomaszem Klonowskim i instruktorką GOKu Barbarą Patlą- Lenik wzięli udział w Marszobiegu Ziemią Dukielską „ Z kijami lub bez” .
STOKROTKOWE DRZEWKA DLA MAM
Na wtorkowych zajęciach, przed Dniem Matki w łężańskiej filii GOK powstały stokrotkowe drzewka. Dzieci wykonały je z myślą o swoich mamach.
WARSZTATY KULINARNE - WIOSENNE KANAPKI
Coraz cieplejsze dni i zmieniające się barwy otoczenia stały się inspiracją do wiosennych warsztatów kulinarnych, które odbyły się 11 maja w filii GOK w Miejscu Piastowym.
MALUJEMY WIOSNĘ
Płatkami kwiatów i liśćmi dzieci w Łężanach malowały wiosenne krajobrazy.
TURNIEJ W BADMINTONA W ZALESIU
W piątek (13 kwietnia) w sali Domu Ludowego w Zalesiu rozegrany został turniej w badmintona. W rozgrywkach wzięło udział kilkunastu zawodników.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki