Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY Z OKAZJI DNIA KOBIET
Kwiaty z bibuły, kolorowe kafelki, wazony oraz dekoracyjne pudełka powstały na warsztatach zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet.
WYPRAWA W ŚWIAT PREHISTORYCZNEJ SZTUKI
Po ubiegłorocznym Dniu Dinozaura w filii GOK w Widaczu postanowiono kontynuować spotkania z prehistorią. Tym razem uczestnicy zajęć mieli okazję przyjrzeć się prehistorycznym dziełom sztuki odkrytym w 1940 roku w południowo–zachodniej Francji.
ZDOBNICTWO BIBUŁKOWE
Po prawie miesięcznej pracy, 10 marca, ukończony został bardzo pracochłonny obraz z bibuły.
PROFILAKTYKA W ROGACH
"Tylko słabeusze dopalają swoje dusze. Stop dopalaczom" - pod takim hasałem w rogowskiej filii GOK 17 lutego br. przeprowadzono pogadankę oraz konkurs profilaktyczno-plastyczny.
TURNIEJ W WARCABY W ZALESIU
W dniach 22 i 24 lutego w fili GOK w Zalesiu zorganizowany został turniej w warcaby dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.
FERIE Z DOMEM KULTURY
Cykl imprez z okazji ferii zimowych pt.: „Zima z Domem Kultury” jest organizowany od 1995 roku. Gry i zabawy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z miejscowości wchodzących w skład gminy Miejsce Piastowe
FERIE NA SPORTOWO
W czasie ferii Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem halowego turnieju w piłce nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz turnieju piłki siatkowej. 
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka — kochane i niezastąpione. Właśnie dla nich dzieci i młodzież z Rogów na warsztatach przygotowywała upominki.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki