Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NORDIC WALKING - RELAKS i ZDROWIE
 Chcesz być trendy i mieć lepsze samopoczucie? Dołącz do nas!
ZDOBNICTWO BIBUŁKOWE
Po prawie miesięcznej pracy, 10 marca, ukończony został bardzo pracochłonny obraz z bibuły.
WYPRAWA W ŚWIAT PREHISTORYCZNEJ SZTUKI
Po ubiegłorocznym Dniu Dinozaura w filii GOK w Widaczu postanowiono kontynuować spotkania z prehistorią. Tym razem uczestnicy zajęć mieli okazję przyjrzeć się prehistorycznym dziełom sztuki odkrytym w 1940 roku w południowo–zachodniej Francji.
PROFILAKTYKA W ROGACH
"Tylko słabeusze dopalają swoje dusze. Stop dopalaczom" - pod takim hasałem w rogowskiej filii GOK 17 lutego br. przeprowadzono pogadankę oraz konkurs profilaktyczno-plastyczny.
TURNIEJ W WARCABY W ZALESIU
W dniach 22 i 24 lutego w fili GOK w Zalesiu zorganizowany został turniej w warcaby dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.
NABÓR DO ORKIESTRY
Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe ogłasza nabór dzieci i młodzieży do szkółki orkiestry.
FERIE Z DOMEM KULTURY
Cykl imprez z okazji ferii zimowych pt.: „Zima z Domem Kultury” jest organizowany od 1995 roku. Gry i zabawy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z miejscowości wchodzących w skład gminy Miejsce Piastowe
FERIE NA SPORTOWO
W czasie ferii Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem halowego turnieju w piłce nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz turnieju piłki siatkowej. 

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki