Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY W FILIACH
Od 15 do 29 marca w filiach w Targowiskach i w Widaczu trwały warsztaty wielkanocne.
WIELKANOCNE PISANKI
Możliwości zdobienia jajek jest mnóstwo, wystarczą dobre chęci i odrobina fantazji. Do tego celu można wykorzystać gotowe farbki lub naturalne pigmenty
WARSZTATY WIELKANOCNE WE WROCANCE
W poniedziałek i środę (26 i 28 marca br.) w filii GOK we Wrocance odbyły się warsztaty wielkanocne. Wykonywaliśmy i zdobiliśmy odlewy gipsowe.
TURNIEJ SCRABBLE W ŁĘŻANACH
W czwartek, 22 marca, w łężańskiej filii GOK zorganizowany został turniej gry w Scrabble. Chociaż dla większości osób był to pierwszy udział w tej grze, po krótkiej rundzie próbnej nikt nie miał już problemów ze zrozumieniem jej zasad.
WIOSNA W WIDACZU
Korzystając z pięknej słonecznej pogody wybraliśmy się na wycieczkę w poszukiwaniu wiosny – przyjdzie na dobre czy każe nam jeszcze na siebie czekać?
REWELACYJNA GRA TENISISTÓW Z NASZEJ GMINY
W Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która odbyła się 17 marca br w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Dukli, z 17 startujących z naszej gminy zawodniczek i zawodników, aż 9 zdobyło czołowe miejsca.
WYCZAROWANE Z GLINY
Zajęcia, które odbyły się 16 marca w filii GOK w Miejscu Piastowym, polegały na lepieniu z gliny ceramicznej. Uczestniczyła w nich czternastoosobowa grupa dzieci. Warsztaty prowadziła Iwona Władyka.
STROIKI WIELKANOCNE Z KGW
W środę, 14 marca, Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Rogach zorganizował pokaz robienia stroików wielkanocnych. Wzięły w nim udział panie oraz dzieci uczęszczające do rogowskiej świetlicy.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki