Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

KANAPKOWE PASTY BABCI KASI
Wszystkim znudzonym tradycyjnymi kanapkami z szynką i serem polecamy pasty kanapkowe. Są dobrym pomysłem na urozmaicenie śniadaniowej i kolacyjnej diety.
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA KOBIET
Kwiaty z bibuły, kolorowe kafelki, wazony oraz dekoracyjne pudełka powstały na warsztatach zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet.
NORDIC WALKING - RELAKS i ZDROWIE
 Chcesz być trendy i mieć lepsze samopoczucie? Dołącz do nas!
WYPRAWA W ŚWIAT PREHISTORYCZNEJ SZTUKI
Po ubiegłorocznym Dniu Dinozaura w filii GOK w Widaczu postanowiono kontynuować spotkania z prehistorią. Tym razem uczestnicy zajęć mieli okazję przyjrzeć się prehistorycznym dziełom sztuki odkrytym w 1940 roku w południowo–zachodniej Francji.
ZDOBNICTWO BIBUŁKOWE
Po prawie miesięcznej pracy, 10 marca, ukończony został bardzo pracochłonny obraz z bibuły.
PROFILAKTYKA W ROGACH
"Tylko słabeusze dopalają swoje dusze. Stop dopalaczom" - pod takim hasałem w rogowskiej filii GOK 17 lutego br. przeprowadzono pogadankę oraz konkurs profilaktyczno-plastyczny.
TURNIEJ W WARCABY W ZALESIU
W dniach 22 i 24 lutego w fili GOK w Zalesiu zorganizowany został turniej w warcaby dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.
FERIE Z DOMEM KULTURY
Cykl imprez z okazji ferii zimowych pt.: „Zima z Domem Kultury” jest organizowany od 1995 roku. Gry i zabawy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z miejscowości wchodzących w skład gminy Miejsce Piastowe

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki