Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

REWELACYJNA GRA TENISISTÓW Z NASZEJ GMINY
W Powiatowej Olimpiadzie Tenisa Stołowego, która odbyła się 17 marca br w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Dukli, z 17 startujących z naszej gminy zawodniczek i zawodników, aż 9 zdobyło czołowe miejsca.
WYCZAROWANE Z GLINY
Zajęcia, które odbyły się 16 marca w filii GOK w Miejscu Piastowym, polegały na lepieniu z gliny ceramicznej. Uczestniczyła w nich czternastoosobowa grupa dzieci. Warsztaty prowadziła Iwona Władyka.
STROIKI WIELKANOCNE Z KGW
W środę, 14 marca, Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Rogach zorganizował pokaz robienia stroików wielkanocnych. Wzięły w nim udział panie oraz dzieci uczęszczające do rogowskiej świetlicy.
KANAPKOWE PASTY BABCI KASI
Wszystkim znudzonym tradycyjnymi kanapkami z szynką i serem polecamy pasty kanapkowe. Są dobrym pomysłem na urozmaicenie śniadaniowej i kolacyjnej diety.
NORDIC WALKING - RELAKS i ZDROWIE
 Chcesz być trendy i mieć lepsze samopoczucie? Dołącz do nas!
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA KOBIET
Kwiaty z bibuły, kolorowe kafelki, wazony oraz dekoracyjne pudełka powstały na warsztatach zorganizowanych z okazji Dnia Kobiet.
WYPRAWA W ŚWIAT PREHISTORYCZNEJ SZTUKI
Po ubiegłorocznym Dniu Dinozaura w filii GOK w Widaczu postanowiono kontynuować spotkania z prehistorią. Tym razem uczestnicy zajęć mieli okazję przyjrzeć się prehistorycznym dziełom sztuki odkrytym w 1940 roku w południowo–zachodniej Francji.
ZDOBNICTWO BIBUŁKOWE
Po prawie miesięcznej pracy, 10 marca, ukończony został bardzo pracochłonny obraz z bibuły.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki