Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA TANECZNE
Gminny Ośrodek Kultury, zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia taneczne: HIP HOP, ZUMBA, DANCEHALL. Zajęcia w każdy czwartek miesiąca od godziny 14:00 w GOK w Miejscu Piastowym.
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka — kochane i niezastąpione. Właśnie dla nich dzieci i młodzież z Rogów na warsztatach przygotowywała upominki.
NAGRODA MUZYCZNA-WERBEL
Trwa kolejna edycja plebiscytu " Nagroda Muzyczna Polskiego Radia Rzeszów - Werbel 2011".
SERDUSZKA DLA BABCI I DZIADKA
17 stycznia w łężańskiej filii GOK dzieci wykonywały kartki w stylu retro na zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka.
MALOWANIE NA SZKLE
Pierwsze próby malowania na szkle w filii GOK w Zalesiu już za nami, 11 stycznia  wypróbowaliśmy farby.
ŚNIEGU NIE MA – BAŁWANKI SĄ
Niestety nie ze śniegu, ale z masy solnej powstały bałwanki na zajęciach, które 3 stycznia zorganizowała łężańska filia GOK.
OZDOBY CHOINKOWE W ROGACH
Z gałązek świerkowych, jodłowych, szyszek, orzechów i kolorowych bombek rogowska młodzież w świetlicy GOK w Rogach od 16 do 21 grudnia robiła świąteczne  stroiki.
JAK ZABŁYSNĄĆ NA SYLWESTRA
Jak wyglądać pięknie na Sylwestra i balach karnawałowych? Dowiedziały się tego uczestniczki spotkania „Makijaż i fryzury sylwestrowo-karnawałowe”, które 9 grudnia zorganizowała łężańska filia GOK.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki