Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

PROFILAKTYKA W ROGACH
"Tylko słabeusze dopalają swoje dusze. Stop dopalaczom" - pod takim hasałem w rogowskiej filii GOK 17 lutego br. przeprowadzono pogadankę oraz konkurs profilaktyczno-plastyczny.
TURNIEJ W WARCABY W ZALESIU
W dniach 22 i 24 lutego w fili GOK w Zalesiu zorganizowany został turniej w warcaby dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.
FERIE Z DOMEM KULTURY
Cykl imprez z okazji ferii zimowych pt.: „Zima z Domem Kultury” jest organizowany od 1995 roku. Gry i zabawy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z miejscowości wchodzących w skład gminy Miejsce Piastowe
FERIE NA SPORTOWO
W czasie ferii Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem halowego turnieju w piłce nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz turnieju piłki siatkowej. 
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka — kochane i niezastąpione. Właśnie dla nich dzieci i młodzież z Rogów na warsztatach przygotowywała upominki.
SERDUSZKA DLA BABCI I DZIADKA
17 stycznia w łężańskiej filii GOK dzieci wykonywały kartki w stylu retro na zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka.
NAGRODA MUZYCZNA-WERBEL
Trwa kolejna edycja plebiscytu " Nagroda Muzyczna Polskiego Radia Rzeszów - Werbel 2011".
MALOWANIE NA SZKLE
Pierwsze próby malowania na szkle w filii GOK w Zalesiu już za nami, 11 stycznia  wypróbowaliśmy farby.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki