Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

FERIE NA SPORTOWO
W czasie ferii Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem halowego turnieju w piłce nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy oraz turnieju piłki siatkowej. 
WARSZTATY Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Babcia i dziadek to ważne osoby w życiu każdego dziecka — kochane i niezastąpione. Właśnie dla nich dzieci i młodzież z Rogów na warsztatach przygotowywała upominki.
SERDUSZKA DLA BABCI I DZIADKA
17 stycznia w łężańskiej filii GOK dzieci wykonywały kartki w stylu retro na zbliżający się Dzień Babci i Dzień Dziadka.
NAGRODA MUZYCZNA-WERBEL
Trwa kolejna edycja plebiscytu " Nagroda Muzyczna Polskiego Radia Rzeszów - Werbel 2011".
MALOWANIE NA SZKLE
Pierwsze próby malowania na szkle w filii GOK w Zalesiu już za nami, 11 stycznia  wypróbowaliśmy farby.
ŚNIEGU NIE MA – BAŁWANKI SĄ
Niestety nie ze śniegu, ale z masy solnej powstały bałwanki na zajęciach, które 3 stycznia zorganizowała łężańska filia GOK.
OZDOBY CHOINKOWE W ROGACH
Z gałązek świerkowych, jodłowych, szyszek, orzechów i kolorowych bombek rogowska młodzież w świetlicy GOK w Rogach od 16 do 21 grudnia robiła świąteczne  stroiki.
JAK ZABŁYSNĄĆ NA SYLWESTRA
Jak wyglądać pięknie na Sylwestra i balach karnawałowych? Dowiedziały się tego uczestniczki spotkania „Makijaż i fryzury sylwestrowo-karnawałowe”, które 9 grudnia zorganizowała łężańska filia GOK.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki