Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

OZDOBY CHOINKOWE W ROGACH
Z gałązek świerkowych, jodłowych, szyszek, orzechów i kolorowych bombek rogowska młodzież w świetlicy GOK w Rogach od 16 do 21 grudnia robiła świąteczne  stroiki.
ŚNIEGU NIE MA – BAŁWANKI SĄ
Niestety nie ze śniegu, ale z masy solnej powstały bałwanki na zajęciach, które 3 stycznia zorganizowała łężańska filia GOK.
JAK ZABŁYSNĄĆ NA SYLWESTRA
Jak wyglądać pięknie na Sylwestra i balach karnawałowych? Dowiedziały się tego uczestniczki spotkania „Makijaż i fryzury sylwestrowo-karnawałowe”, które 9 grudnia zorganizowała łężańska filia GOK.
ŚWIĄTECZNE PIERNIKI
Jak co roku, kilkanaście dni przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci i młodzież z Widacza zakasują rękawy i zabierają się do pieczenia tradycyjnych pierników.
MAKARONOWA CHOINKA
9 grudnia w filii GOK w Miejscu Piastowym uczestnicy zajęć artystycznych robili choinki z makaronu.
ROBIMY KARNETY DO PREZENTÓW
Karnety dołączone do prezentów dla przedszkolaków 29 listopada robiły dzieci w łężańskiej  filii GOK.  
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W ZALESIU
Kilkanaście osób, głównie chłopców wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 5 grudnia w Domu Ludowym w Zalesiu.
ANIOŁKI Z GLINY
W odnowionej świetlicy w Zalesiu 2 grudnia odbyły się kolejne warsztaty ceramiczne. Uczestnicy zajęć (11 dziewcząt i 3 chłopców) tym razem lepili świąteczne aniołki.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki