Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR FERII
W dniu 4 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance został rozegrany X Gminny Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Ferii. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY
  Utworem White Christmas, orkiestra dęta przywitała publiczność zgromadzoną w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
W sobotę 27 stycznia br. w Domu Ludowym w Rogach rozegrany został XIII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.
BIESIADA ROGOWSKA
„Rogowska biesiada, to wspólne śpiewanie” – tym motywem przewodnim po raz osiemnasty, prowadzący imprezę Tadeusz Majchrowicz powitał wszystkich zebranych biesiadników w Domu Ludowym w Rogach.
MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
21 stycznia, już po raz ósmy odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym impreza pod nazwą „Miejsteckie kolędowanie”.
KONCERT ŚWIĄTECZNY
Świąteczny koncert kolęd, który odbył się 17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym wprowadził nas w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki wypełniły wyczarowany bajkowo - sceniczny świat.
ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Grudzień był bardzo kreatywny pod względem zajęć z rękodzieła artystycznego. W naszej pracowni powstały gliniane miseczki, kubki i ozdobne bombki.
MEDALE GLORIA ARTIST W GMINIE MIEJSCE PIASTOWE
W Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie z rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, te najważniejsze resortowe medale Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w imieniu orkiestry odebrał przewodniczący zarządu Marek Guzik oraz dyrektor Janusz Węgrzyn.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki