Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

PRZYSŁOWIOWY ZAWRÓT GŁOWY w ŁĘŻANACH
Znajomością przysłów mieli okazję wykazać się nastolatkowie, którzy 10 października wzięli udział w konkursie zorganizowanym w łężańskiej filii GOK.
ŁĘŻAŃSKIE GRZYBOLUDKI
Z szyszek, żołędzi, gałązek 22 września w łężańskiej fili GOK powstały makiery "lasu grzyboludków".  
BUDUJEMY DOMKI
Przybory szkolne nie muszą „mieszkać” tylko w piórniku, mogą mieć swoje własne wygodne domy.
SŁODKI PIĄTEK W ŁĘŻANACH
Słodkie pierożki, lukrowane kwiatki, serduszka i gwiazdki. 12 sierpnia w łężańskiej filii GOK 15 adeptów sztuki cukierniczej piekło ciasteczka.      
JUŻ UMIEMY HAFTOWAĆ
9 sierpnia w łężańskiej filii GOK odbyło się ostatnie już spotkanie wakacyjnego kursu haftu.
LATO z DOMEM KULTURY w ŁĘŻANACH
W niedzielę (21 sierpnia) odbyła się kolejna impreza z cyklu LATO z DOMEM KULTURY. Tym razem nasza gokowska ekipa zawitała do Łężan.
ZWIEDZAMY KARPACKĄ TROJĘ
Ponad 70 dzieci i młodzieży z naszej gminy w czwartek  (11 sierpnia) pojechało na wycieczkę do nowo otwartego skansenu archeologicznego w Trzcinicy. Wakacyjny wyjazd zorganizował GOK w Miejscu Piastowym.
KOCHANÓWKA 2011
Snopki słomy zamiast krzeseł, scena na łące i hulający wiatr, który zawadiacko rozwiewał spódnice śpiewaczek, a przyśpiewki ludowe roznosił na całą okolicę. W niedzielę (7 sierpnia) w Rogach odbyła się kolejna edycja święta pieśni ludowej „Kochanówka”.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki