Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NOWOROCZNY KONCERT CHÓRÓW
Kolejna edycja Noworocznego koncertu chórów odbędzie się tym razem w Miejscu Piastowym w kościele parafialnym w dniu 9 stycznia 2011 r. o godzinie 16:00. Na koncert zapraszają: Starostwo Powiatowe, Gminny Ośrodek Kultury, proboszcz parafii oraz Wójt Gminy Miejsce Piastowe.     
MINI-ART 2010
Protokół XVIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych MINI - ART
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE
  Od początku grudnia trwał świąteczny nastrój we filiach Gminnego Ośrodka Kultury w Głowience, Miejscu Piastowym, Łężanach, Zalesiu i Widaczu, a to za sprawą Warsztatów Bożonarodzeniowych, w których uczestniczyło około 80 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszej gminy.
ORLIK w ROGACH - OTWARTY !!!
 Wczoraj, 05 listopada, w Rogach został oficjalnie otwarty kolejny kompleks sportowy ORLIK 2012. Zobaczmy fotoreportaż z tej uroczystości.
SZACHOWY PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI
11 listopada w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości.
ZABAWA Z GLINĄ
Gliniane miski, kubki, talerzyki i figurki ulepili podczas warsztatów ceramicznych uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Pierwsze zajęcia pokazowe odbyły się 27 i 28 października br w filiach GOK w Łężanach i Zalesiu, a wzięło w nich udział ponad 30 osób.
WSZECHNICA PIASTOWSKA tym razem w GOK
Kolejny wykład Wszechnicy Piastowskiej odbył się tym razem w Gminnym Ośrodku Kultury.
AUTORSKA WYSTAWA MAŁGORZATY TWARDZIK-WILK w BUDAPESZCIE
 Na zaproszenie burmistrza XVII dzielnicy Budapesztu w ramach współpracy kulturalnej pomiędzy powiatem krośnieńskim a jedną z dzielnic stolicy Węgier w dniu 22 października nasza artystka, mieszkającą i tworzącą w Głowience, dokonała otwarcia swojej autorskiej wystawy prac. Wystawa składa się z ponad 25 obrazów olejnych namalowanych w ciągu ostatnich kilku lat, których głównym tematem jest krajobraz kwiaty i przyroda.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki