Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

FILIA GOK w ROGACH - ZAPRASZA
  Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym - filia w Rogach, był organizatorem konkursów plastycznych.
Halowy Turniej w Piłce Nożnej
 W czasie ferii Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem halowego turnieju w piłce nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i seniorzy. Turniej odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach w dniach 18 – 19 stycznia 2011 r.
NOWOROCZNY KONCERT CHÓRÓW
Kolejna edycja Noworocznego koncertu chórów odbędzie się tym razem w Miejscu Piastowym w kościele parafialnym w dniu 9 stycznia 2011 r. o godzinie 16:00. Na koncert zapraszają: Starostwo Powiatowe, Gminny Ośrodek Kultury, proboszcz parafii oraz Wójt Gminy Miejsce Piastowe.     
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE
  Od początku grudnia trwał świąteczny nastrój we filiach Gminnego Ośrodka Kultury w Głowience, Miejscu Piastowym, Łężanach, Zalesiu i Widaczu, a to za sprawą Warsztatów Bożonarodzeniowych, w których uczestniczyło około 80 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszej gminy.
MINI-ART 2010
Protokół XVIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych MINI - ART
ORLIK w ROGACH - OTWARTY !!!
 Wczoraj, 05 listopada, w Rogach został oficjalnie otwarty kolejny kompleks sportowy ORLIK 2012. Zobaczmy fotoreportaż z tej uroczystości.
SZACHOWY PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI
11 listopada w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości.
ZABAWA Z GLINĄ
Gliniane miski, kubki, talerzyki i figurki ulepili podczas warsztatów ceramicznych uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Pierwsze zajęcia pokazowe odbyły się 27 i 28 października br w filiach GOK w Łężanach i Zalesiu, a wzięło w nich udział ponad 30 osób.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki