Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE
  Od początku grudnia trwał świąteczny nastrój we filiach Gminnego Ośrodka Kultury w Głowience, Miejscu Piastowym, Łężanach, Zalesiu i Widaczu, a to za sprawą Warsztatów Bożonarodzeniowych, w których uczestniczyło około 80 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu naszej gminy.
MINI-ART 2010
Protokół XVIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Artystycznych MINI - ART
ORLIK w ROGACH - OTWARTY !!!
 Wczoraj, 05 listopada, w Rogach został oficjalnie otwarty kolejny kompleks sportowy ORLIK 2012. Zobaczmy fotoreportaż z tej uroczystości.
SZACHOWY PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI
11 listopada w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości.
ZABAWA Z GLINĄ
Gliniane miski, kubki, talerzyki i figurki ulepili podczas warsztatów ceramicznych uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści. Pierwsze zajęcia pokazowe odbyły się 27 i 28 października br w filiach GOK w Łężanach i Zalesiu, a wzięło w nich udział ponad 30 osób.
WSZECHNICA PIASTOWSKA tym razem w GOK
Kolejny wykład Wszechnicy Piastowskiej odbył się tym razem w Gminnym Ośrodku Kultury.
AUTORSKA WYSTAWA MAŁGORZATY TWARDZIK-WILK w BUDAPESZCIE
 Na zaproszenie burmistrza XVII dzielnicy Budapesztu w ramach współpracy kulturalnej pomiędzy powiatem krośnieńskim a jedną z dzielnic stolicy Węgier w dniu 22 października nasza artystka, mieszkającą i tworzącą w Głowience, dokonała otwarcia swojej autorskiej wystawy prac. Wystawa składa się z ponad 25 obrazów olejnych namalowanych w ciągu ostatnich kilku lat, których głównym tematem jest krajobraz kwiaty i przyroda.
IV LIGA SZACHOWA
  7 listopada w godzinach 09.00 - 17.00 zapraszamy do Rogów na rozgrywki IV Ligi Szachowej

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki