Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

POGÓRZANIE w SANOCKIM SKANSENIE
  Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku gościł w sobotę 16 października kapelę ludową Pogórzanie, oraz ekipę telewizyjną Regionalnego Ośrodka TVP w Rzeszowie.  
WARSZTATY RĘKODZIEŁA LUDOWEGO
  Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Miejsce Piastowe do udziału w warsztatach rękodzieła artystycznego
DZIEŃ SENIORA
   Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był współorganizatorem Dnia Seniora. Tegoroczna uroczystość wręczenia medali i pamiątkowych dyplomów za długoletnie pożycie małżeńskie odbyła się w sali Domu Ludowego w Rogach.
I PLENER MALARSKI W GMINIE MIEJSCE PIASTOWE
 We Wrocance odbył się I Plener Malarski,połączony z warsztatami, dla uzdolnionej młodzież ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.
TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN NA KONIEC WAKACJI
    Ponad 50 zawodników  walczyło w Turnieju Dzikich Drużyn na stadionie przy ul. Na Wsie w dniu 20 sierpnia br w Łężanach. Turniej zorganizowała filia GOK w Łężanach i w Zalesiu współnie z OSP i Kółkiem Rolniczym w Łężanach.
STADION w ŁĘŻANACH OTWARTY
   Turniej piłki siatkowej, gry i zabawy dla dzieci, występy na estradzie zespołów folklorystycznych i rockowych – a nader wszystko wspaniała zabawa i wspaniała pogooda towarzyszyły uczestnikom Pierwszego Rodzinnego Festynu na stadionie w Łężanach.
POGÓRZANIE na TYGODNIU KULTURY BESKIDZKIEJ i na JARMARKU w STROPKOVIE
 W tegorocznej edycji Tygodnia Kultury Beskidzkiej uczestniczył Zespół Tańca Ludowego POGÓRZANIE z Głowienki
GMINNY OŚRODEK KULTURY NA WESELU WESEL
  „Taki będzie wkrótce naród, jak sobie wychowamy młodzież”

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki