Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WSZECHNICA PIASTOWSKA tym razem w GOK
Kolejny wykład Wszechnicy Piastowskiej odbył się tym razem w Gminnym Ośrodku Kultury.
AUTORSKA WYSTAWA MAŁGORZATY TWARDZIK-WILK w BUDAPESZCIE
 Na zaproszenie burmistrza XVII dzielnicy Budapesztu w ramach współpracy kulturalnej pomiędzy powiatem krośnieńskim a jedną z dzielnic stolicy Węgier w dniu 22 października nasza artystka, mieszkającą i tworzącą w Głowience, dokonała otwarcia swojej autorskiej wystawy prac. Wystawa składa się z ponad 25 obrazów olejnych namalowanych w ciągu ostatnich kilku lat, których głównym tematem jest krajobraz kwiaty i przyroda.
IV LIGA SZACHOWA
  7 listopada w godzinach 09.00 - 17.00 zapraszamy do Rogów na rozgrywki IV Ligi Szachowej
POGÓRZANIE w SANOCKIM SKANSENIE
  Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku gościł w sobotę 16 października kapelę ludową Pogórzanie, oraz ekipę telewizyjną Regionalnego Ośrodka TVP w Rzeszowie.  
WARSZTATY RĘKODZIEŁA LUDOWEGO
  Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Miejsce Piastowe do udziału w warsztatach rękodzieła artystycznego
DZIEŃ SENIORA
   Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był współorganizatorem Dnia Seniora. Tegoroczna uroczystość wręczenia medali i pamiątkowych dyplomów za długoletnie pożycie małżeńskie odbyła się w sali Domu Ludowego w Rogach.
I PLENER MALARSKI W GMINIE MIEJSCE PIASTOWE
 We Wrocance odbył się I Plener Malarski,połączony z warsztatami, dla uzdolnionej młodzież ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.
TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN NA KONIEC WAKACJI
    Ponad 50 zawodników  walczyło w Turnieju Dzikich Drużyn na stadionie przy ul. Na Wsie w dniu 20 sierpnia br w Łężanach. Turniej zorganizowała filia GOK w Łężanach i w Zalesiu współnie z OSP i Kółkiem Rolniczym w Łężanach.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki