Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

STADION w ŁĘŻANACH OTWARTY
   Turniej piłki siatkowej, gry i zabawy dla dzieci, występy na estradzie zespołów folklorystycznych i rockowych – a nader wszystko wspaniała zabawa i wspaniała pogooda towarzyszyły uczestnikom Pierwszego Rodzinnego Festynu na stadionie w Łężanach.
POGÓRZANIE na TYGODNIU KULTURY BESKIDZKIEJ i na JARMARKU w STROPKOVIE
 W tegorocznej edycji Tygodnia Kultury Beskidzkiej uczestniczył Zespół Tańca Ludowego POGÓRZANIE z Głowienki
GMINNY OŚRODEK KULTURY NA WESELU WESEL
  „Taki będzie wkrótce naród, jak sobie wychowamy młodzież”
W CZASIE WAKACJI UCZYMY SIĘ PŁYWAĆ
  Trwa wakacyjny kurs nauki pływania organizowany przez filie GOK w Łężanach i Zalesiu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na krytym basenie przy ul. Wojska Polskiego w Krośnie. Uczestniczy w nich prawie 20 osobowa grupa z Zalesia i Łężan.
PANOWIE PROSZĄ PANIE!
  Rytmy samby, rumby, walca angielskiego rozbrzmiewają w sali domu ludowego w Zalesiu. Ruszył kurs tańca towarzyskiego.
GŁOWIEŃSKIE WESELE
  Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Głowienka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminny Ośrodek Kultury -  filia w Głowience, byli organizatorami premiery przedstawienia pt. "GŁOWIEŃSKIE WESELE". Autorką scenariusza widowiska jest nieżyjąca już Adela Kolanko. Przedstawienie powstało dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Konkursu Grantowego "Równać szanse" 2009.
LATO Z DOMEM KULTURY w ROGACH
  29 czerwca w filii GOK w Rogach zorganizowane zostały dla dzieci i młodzieży  różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy z nagrodami pod hasłem: „ Lato z Domem Kultury”.Wzięło w nich udział około 40 osób. 
PIŁKARSKIE ROZGRYWKI z OKAZJI DNIA OJCA
  W Łężanach i Zalesiu ojcowie razem z synami mieli okazję wspólnie pokopać w piłkę. W turnieju, zorganizowanym z okazji Dnia Ojca (24 i 25 czerwca), wzięło udział ponad 60 zawodników, w tym jedna drużyna „Ojców – Dzików” z Łężan, dzielnie walcząca z młodszym pokoleniem.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki