Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

W CZASIE WAKACJI UCZYMY SIĘ PŁYWAĆ
  Trwa wakacyjny kurs nauki pływania organizowany przez filie GOK w Łężanach i Zalesiu. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na krytym basenie przy ul. Wojska Polskiego w Krośnie. Uczestniczy w nich prawie 20 osobowa grupa z Zalesia i Łężan.
PANOWIE PROSZĄ PANIE!
  Rytmy samby, rumby, walca angielskiego rozbrzmiewają w sali domu ludowego w Zalesiu. Ruszył kurs tańca towarzyskiego.
GŁOWIEŃSKIE WESELE
  Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Głowienka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminny Ośrodek Kultury -  filia w Głowience, byli organizatorami premiery przedstawienia pt. "GŁOWIEŃSKIE WESELE". Autorką scenariusza widowiska jest nieżyjąca już Adela Kolanko. Przedstawienie powstało dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Konkursu Grantowego "Równać szanse" 2009.
LATO Z DOMEM KULTURY w ROGACH
  29 czerwca w filii GOK w Rogach zorganizowane zostały dla dzieci i młodzieży  różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy z nagrodami pod hasłem: „ Lato z Domem Kultury”.Wzięło w nich udział około 40 osób. 
PIŁKARSKIE ROZGRYWKI z OKAZJI DNIA OJCA
  W Łężanach i Zalesiu ojcowie razem z synami mieli okazję wspólnie pokopać w piłkę. W turnieju, zorganizowanym z okazji Dnia Ojca (24 i 25 czerwca), wzięło udział ponad 60 zawodników, w tym jedna drużyna „Ojców – Dzików” z Łężan, dzielnie walcząca z młodszym pokoleniem.
XI PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO - ŁAŃCUT 2010
  W sobotę 5 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrany został finał XI edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
SPOTKANIE Z MARATOŃCZYKIEM
  O treningach, wygranych maratonach i o tym, że warto uprawiać sport opowiadał maratończyk Adam Przybysz, podczas spotkania z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjalistami, w dniu 10 czerwca br  w Filii GOK w Zalesiu.
XI OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE
       Piątek, 28 maja był dniem wyjazdowym dla zespołu   śpiewaczego „Rogowice”, oraz kapeli ludowej „Pogórzanie” na XI Ogólnopolskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych – Debica 2010. Organizatorem tej imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy Dom Kultury Śnieżka.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki