Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

TRÓJKI W PIŁCE SIATKOWEJ
 W dniu 21 maja (piątek) w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Łężanach odbył się Turniej „Trójek” o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
PODRÓŻNIK-ROWERZYSTA W FILII W ZALESIU
  11 maja br w filii w Zalesiu gościliśmy znanego podróżnika – rowerzystę z Krosna Tomasza Świątka. Pan Tomasz na rowerze przejechał około 350 tys. km. – To prawie tak jakbym pokonał odległość z Ziemi na Księżyc – tłumaczy obrazowo. Najdalej był nad jeziorem Bajkał. 14,5 tys. km przebył w 132 dni. Marzy mu się podróż dookoła Ziemi.
NIEDZIELA PALMOWA Pokaz Stołów Wielkanocnych
W NIEDZIELE 28 MARCA W DOMU LUDOWYM W WIDACZU SPOTKALIŚMY SIE, PRZY TRADYCYJNYM STOLE WIELKANOCNYM.
WARSZTATY PISANKARSKIE
   W Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się GMINNE WARSZTATY PISANKARSKIE 
TEATRALIA
Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych zwany konfrontacjami, stanowi integralną część  ”Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach”. Imprezy te są organizowane przez: Gminny Ośrodek Kultury, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym, oraz Wydział Nauki katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
   W dniu 13 marca 2010 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XI Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
Z wizytą w Ośrodku dla Niepełnosprawnych
   W ostatnim tygodniu ferii Filia GOK w Łężanach odwiedziła Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Haczowie. Wizyta w ośrodku była okazją do integracji z osobami niepełnosprawnymi i możliwością nauki robienia małych witraży ze szkła.
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki
     W dniu 14 lutego we Wrocance odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki. Do turnieju przystąpiło 16 osób rywalizujących w czterech kategoriach wiekowych. Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się...

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki