Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

XIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy, już za nami. W niedzielę 21 maja w sali domu ludowego w Rogach ponad 50. zawodników walczyło o laur najlepszego szachisty tegorocznego turnieju. Turniej rozgrywany był w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund , każdy z zawodników na rozegranie partii miał do dyspozycji 15 minut. Pod czujnym okiem sędziego głównego – Piotra Fałatowicza.
KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
11 kwietnia po raz 11 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym, odbył się konkurs polskiej  poezji patriotycznej. Konkurs ten był jednocześnie etapem gminnym konkursu powiatowego.
GMINNY FESTIWAL PIOSENKI
9 maja 35 młodych wokalistów w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym, stanęło w szranki XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki na etapie gminnym. Od dwóch lat festiwal ten organizowany jest bowiem w trzech etapach: gminnym, przesłuchaniach etapu wojewódzkiego, ostatnim etapem jest koncert galowy laureatów.
ROZGRYWKI POWIATOWE W TENISIE STOŁOWYM
25 marca br. w hali sportowej w Świerzowej Polskiej odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego. Organizatorem rozgrywek było Starostwo Powiatowew Krośnie, Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce oraz Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W MARCU
W marcu jak w garncu mówi polskie przysłowie i chociaż pogoda w kratkę, to pierwsze promienie słońca motywują do pracy twórczej.
TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ NAUCZYCIELI
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Nauczycieli, który rozegrany został w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience.
GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
4 marca 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XVIII Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W LUTYM
Z okazji Walentynek na zajęciach artystycznych w lutym w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym powstały okazjonalne prezenty.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki