Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
W sobotę 14 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Rogach rozegrany został XII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR FERII
W niedzielę 22 stycznia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance został rozegrany mecz piłki siatkowej w ramach  IX Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Ferii.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W STYCZNIU
Na zajęciach artystycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym uczestnicy wykonali ozdobne laurki, etui na okulary oraz broszkę.
ROZGRYWKI PUCHAROWE WE WROCANCE
W dniu 29 stycznia 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Wrocanki, który zarazem był turniejem eliminacyjnym do turnieju gminnego.
MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
15 stycznia - tej niedzieli gdy za oknem świat okryty był białym puchem w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym panował świąteczny nastrój, a to za sprawą „Miejsteckiego Kolędowania 2017”.
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został halowy turniej piłki nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Oficjalnie zawody otworzył dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum.
KONCERT KARNAWAŁOWY ORKIESTRY
 W niedzielę 8 stycznia w wypełnionej do granic możliwości sali Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym – miejsc siedzących zabrakło już na piętnaście minut przed rozpoczęciem karnawałowego muzykowania, pomimo wystawienia wszystkich dostępnych krzeseł.
KONCERT Z OKAZJI ŚWIĘTA TRZECH KRÓLI
Święto Objawienia Pańskiego, zwane również potocznie Świętem Trzech Króli, od kilku już lat jest dniem w którym Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe koncertuje w poszczególnych parafiach Gminy Miejsce Piastowe. W roku bieżącym z koncertem świątecznym udaliśmy się do Targowisk.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki