Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

XI PODKARPACKA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO - ŁAŃCUT 2010
  W sobotę 5 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łańcucie rozegrany został finał XI edycji Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego.
SPOTKANIE Z MARATOŃCZYKIEM
  O treningach, wygranych maratonach i o tym, że warto uprawiać sport opowiadał maratończyk Adam Przybysz, podczas spotkania z uczniami szkoły podstawowej i gimnazjalistami, w dniu 10 czerwca br  w Filii GOK w Zalesiu.
XI OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJE
       Piątek, 28 maja był dniem wyjazdowym dla zespołu   śpiewaczego „Rogowice”, oraz kapeli ludowej „Pogórzanie” na XI Ogólnopolskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych – Debica 2010. Organizatorem tej imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy Dom Kultury Śnieżka.
WITRAŻYKI DLA MAM
  Aniołki, kwiatki i czerwone serca ze szkła zrobili dla swoich Mam uczestnicy warsztatów witrażowych, które z okazji Dnia Matki zorganizowała Filia GOK w Zalesiu i Łężanach. W warsztatach tych (24 i 25.05) wzięło udział kilkunastu uczestników.
TRÓJKI W PIŁCE SIATKOWEJ
 W dniu 21 maja (piątek) w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Łężanach odbył się Turniej „Trójek” o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym.
DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY
W czwartek 20 maja Starostwo Powiatowe w Krośnie po raz kolejny zorganizowało powiatowe obchody Dnia Działacza Kultury.
PODRÓŻNIK-ROWERZYSTA W FILII W ZALESIU
  11 maja br w filii w Zalesiu gościliśmy znanego podróżnika – rowerzystę z Krosna Tomasza Świątka. Pan Tomasz na rowerze przejechał około 350 tys. km. – To prawie tak jakbym pokonał odległość z Ziemi na Księżyc – tłumaczy obrazowo. Najdalej był nad jeziorem Bajkał. 14,5 tys. km przebył w 132 dni. Marzy mu się podróż dookoła Ziemi.
NIEDZIELA PALMOWA Pokaz Stołów Wielkanocnych
W NIEDZIELE 28 MARCA W DOMU LUDOWYM W WIDACZU SPOTKALIŚMY SIE, PRZY TRADYCYJNYM STOLE WIELKANOCNYM.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki