Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

Z wizytą w Ośrodku dla Niepełnosprawnych
   W ostatnim tygodniu ferii Filia GOK w Łężanach odwiedziła Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Haczowie. Wizyta w ośrodku była okazją do integracji z osobami niepełnosprawnymi i możliwością nauki robienia małych witraży ze szkła.
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki
     W dniu 14 lutego we Wrocance odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki. Do turnieju przystąpiło 16 osób rywalizujących w czterech kategoriach wiekowych. Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się...
Na sportowo w Łężanach
Filia GOK w Łężanach w ostatnim czasie była organizatorem dwóch imprez sportowych: turnieju piłki siatkowej (5.02) i turnieju tenisa stołowego (10.02). Obie imprezy były eliminacjami do gminnych zawodów.
KARNAWAŁOWY OPŁATEK WE WROCANCE
16 stycznia 2010 roku, w sali Domu Ludowego we Wrocance odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe
Koncert Galowy Konkursu Pieśni Patriotycznej
W niedzielę 8 listopada na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym odbył się Finał III Powiatowego Przeglądu Polskiej Pieśni Patriotycznej.Przegląd jest imprezą cykliczną organizowaną wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
II Młodzieżowy Złaz po Gminie Miejsce Piastowe
II Młodzieżowy Złaz po Gminie Miejsce Piastowe odbędzie się w dniu 7 października 2009 r
Wycieczka na Święty Krzyż
W dniu 12 września, odbyła się, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury, wycieczka w Góry Świętokrzyskie Pań z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Miejsce Piastowe.
EURO - PALIO 2009
  W dniach 4 do 7 września na zaproszenie pani Burmistrz miasta Montebelluna Laury Pupatto  udała się na zawody Euro-Palio delegacja gminy Miejsce Piastowe w składzie:   1.Z-ca wójta Stanisława Gawlik     2.dyrektor SP w Łężanach Teresa Zamorska     3.zawodnicy:   Józef Niepokój- trener, Sławomir Szewczyk – kapitan, Bogdan Guzik- dyszlowy, Witold Zatorski, Radosław Niepokój, Łukasz Łęcki, Filip Muszyński, Daniel Ożga.     Zawodnicy ci w sobotę 5 września brali udział w kolejnej edycji zawodów w pchaniu wozów kupieckich na czas na trasie 2 kilometrów i wzniesieniu 200 m. Pchany wóz waży 380 kilogramów.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki