Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY PISANKARSKIE
   W Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbyły się GMINNE WARSZTATY PISANKARSKIE 
TEATRALIA
Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych zwany konfrontacjami, stanowi integralną część  ”Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach”. Imprezy te są organizowane przez: Gminny Ośrodek Kultury, Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym, oraz Wydział Nauki katolickiej Kurii Metropolitalnej w Przemyślu.
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
   W dniu 13 marca 2010 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XI Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
Z wizytą w Ośrodku dla Niepełnosprawnych
   W ostatnim tygodniu ferii Filia GOK w Łężanach odwiedziła Warsztaty Terapii Zajęciowej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w Haczowie. Wizyta w ośrodku była okazją do integracji z osobami niepełnosprawnymi i możliwością nauki robienia małych witraży ze szkła.
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki
     W dniu 14 lutego we Wrocance odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wrocanki. Do turnieju przystąpiło 16 osób rywalizujących w czterech kategoriach wiekowych. Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się...
Na sportowo w Łężanach
Filia GOK w Łężanach w ostatnim czasie była organizatorem dwóch imprez sportowych: turnieju piłki siatkowej (5.02) i turnieju tenisa stołowego (10.02). Obie imprezy były eliminacjami do gminnych zawodów.
KARNAWAŁOWY OPŁATEK WE WROCANCE
16 stycznia 2010 roku, w sali Domu Ludowego we Wrocance odbyło się Noworoczne Spotkanie Opłatkowe
Koncert Galowy Konkursu Pieśni Patriotycznej
W niedzielę 8 listopada na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym odbył się Finał III Powiatowego Przeglądu Polskiej Pieśni Patriotycznej.Przegląd jest imprezą cykliczną organizowaną wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Krośnie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki