Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

Najlepsza placówka kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym otrzymał od Stowarzyszenia STER Nominację w kategorii gminnej w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie „Najlepsza Placówka Kultury 2005”. Z dyrektorem GOK-u, Januszem Węgrzynem, rozmiawia Angelika Menet.
Promocja najzdolniejszych
23 czerwca w GOK-u w Miejscu Piastowym odbyła się XII edycja Promocji Wybitnych Uczniów i Pedagogów. Nagrody są przyznawane za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 5,3), udział w olimpiadach przedmiotowych, osiągnięcia sportowe rangi co najmniej wojewódzkiej oraz artystyczne rangi ogólnopolskiej. Kandydatów zgłaszają: wójt gminy, przewodniczący Komisji Edukacji Rady Gminy oraz dyrektor GOK-u.
Mały GOK, ale najlepszy
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym został nominowany w ogólnopolskim konkursie o tytuł „Najlepsza Placówka Kultury 2004”.
XIX Bieg im. I. Łukasiewicza
Dnia 22 maja 2005r. na stadionie sportowym „Burza” w Rogach odbył się XIX bieg masowy. Do biegu zgłoszonych zostało łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych 145 zawodników. Od godziny 11 odbywały się biegi krótkie dla dzieci i młodzieży, bieg główny na trasie 10 km.
X raz w Miejscu Piastowym
8 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się koncert galowy X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. W finale zaśpiewało 24 wykonawców, wyłonionych podczas eliminacji, w których uczestniczyło ponad 100 młodych artystów z województwa podkarpackiego.
A kapelmistrz męczy
Marek Guzik tego dnia akurat wyjątkowo nie obejrzał swego ulubionego programu „Jaka to melodia”. To miał być odcinek specjalny, z udziałem artystów: Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego i Majki Jeżowskiej. – Żona poprosiła, żebym przełączył na talk show Ewy Drzyzgi na TVN-ie, bo mieli wystąpić jacyś znajomi.
Turniej w Rogach
Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy odbył się 19 marca w Domu Ludowym w Rogach. Jego organizatorami byli: GOK w Miejscu Piastowym oraz LUKS Burza Rogi. O zwycięstwo walczyło 51 zawodników z terenu Podkarpacia.
Teatralia 2005
10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się IV Przegląd Teatrów Amatorskich „TEATRALIA 2005”. Wszystkie biorące w nim udział grupy teatralne musiały swoje spektakle dostosować do hasła przewodniego tej edycji teatraliów, które brzmiało: „Ten, kto wie, że jest kochany, sam też kocha”.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki