Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

X raz w Miejscu Piastowym
8 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się koncert galowy X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. W finale zaśpiewało 24 wykonawców, wyłonionych podczas eliminacji, w których uczestniczyło ponad 100 młodych artystów z województwa podkarpackiego.
A kapelmistrz męczy
Marek Guzik tego dnia akurat wyjątkowo nie obejrzał swego ulubionego programu „Jaka to melodia”. To miał być odcinek specjalny, z udziałem artystów: Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego i Majki Jeżowskiej. – Żona poprosiła, żebym przełączył na talk show Ewy Drzyzgi na TVN-ie, bo mieli wystąpić jacyś znajomi.
Turniej w Rogach
Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy odbył się 19 marca w Domu Ludowym w Rogach. Jego organizatorami byli: GOK w Miejscu Piastowym oraz LUKS Burza Rogi. O zwycięstwo walczyło 51 zawodników z terenu Podkarpacia.
Teatralia 2005
10 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się IV Przegląd Teatrów Amatorskich „TEATRALIA 2005”. Wszystkie biorące w nim udział grupy teatralne musiały swoje spektakle dostosować do hasła przewodniego tej edycji teatraliów, które brzmiało: „Ten, kto wie, że jest kochany, sam też kocha”.
Z GOK-iem i bez
Gminne Ośrodki Kultury odgrywają wielką rolę w życiu małych społeczności. Są miejscami, gdzie można doskonalić swoje zdolności, uczestniczyć w konkursach, brać udział w imprezach kulturalno-rozrywkowych.
Tak się zaczęło
Dokładnie 30 lat temu powstał Zespół Pieśni i Tańca Pogórzanie. Jego początki dobrze pamięta Zbigniew Więcek, dziś znany w Krośnie jako regionalista, kolekcjoner i antykwariusz.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki