Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

Promują najlepszych
MIEJSCE PIASTOWE: W miejscowym Ośrodku Kultury, odbyła się XXII Promocja wybitnych uczniów i pedagogów z terenu gminy. Promotorami są: wójt gminy – Andrzej Zajdel, przewodnicząca komisji edukacji – Maria Malinowska oraz dyrektor gminnego ośrodka kultury – Janusz Węgrzyn.
Eliminacje do Włoch
WROCANKA: Puchar lata i turniej pchania taczek! Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym organizuje V Gminny Turniej Piłki Siatkowej o PUCHAR LATA, który rozpocznie się 17 lipca o godzinie 10:00 na boisku sportowym we Wrocance. W turnieju udział wezmą amatorskie drużyny sportowe z terenu całej gminy, które do 14 lipca dokonają zgłoszenia w jednym z Klubów Młodzieżowych działających na terenie gminy lub telefonicznie pod nr 435 30 74. W tym samym dniu o godzinie 14:00 rozpocznie się czwarta edycja Gminnego Turnieju Pchania Taczek.
Najlepsza placówka kultury
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym otrzymał od Stowarzyszenia STER Nominację w kategorii gminnej w Pierwszym Ogólnopolskim Konkursie „Najlepsza Placówka Kultury 2005”. Z dyrektorem GOK-u, Januszem Węgrzynem, rozmiawia Angelika Menet.
Promocja najzdolniejszych
23 czerwca w GOK-u w Miejscu Piastowym odbyła się XII edycja Promocji Wybitnych Uczniów i Pedagogów. Nagrody są przyznawane za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 5,3), udział w olimpiadach przedmiotowych, osiągnięcia sportowe rangi co najmniej wojewódzkiej oraz artystyczne rangi ogólnopolskiej. Kandydatów zgłaszają: wójt gminy, przewodniczący Komisji Edukacji Rady Gminy oraz dyrektor GOK-u.
Mały GOK, ale najlepszy
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym został nominowany w ogólnopolskim konkursie o tytuł „Najlepsza Placówka Kultury 2004”.
XIX Bieg im. I. Łukasiewicza
Dnia 22 maja 2005r. na stadionie sportowym „Burza” w Rogach odbył się XIX bieg masowy. Do biegu zgłoszonych zostało łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych 145 zawodników. Od godziny 11 odbywały się biegi krótkie dla dzieci i młodzieży, bieg główny na trasie 10 km.
X raz w Miejscu Piastowym
8 maja br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym odbył się koncert galowy X Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. W finale zaśpiewało 24 wykonawców, wyłonionych podczas eliminacji, w których uczestniczyło ponad 100 młodych artystów z województwa podkarpackiego.
A kapelmistrz męczy
Marek Guzik tego dnia akurat wyjątkowo nie obejrzał swego ulubionego programu „Jaka to melodia”. To miał być odcinek specjalny, z udziałem artystów: Roberta Rozmusa, Piotra Gąsowskiego i Majki Jeżowskiej. – Żona poprosiła, żebym przełączył na talk show Ewy Drzyzgi na TVN-ie, bo mieli wystąpić jacyś znajomi.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki