Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

DOŻYNKI GMINNE
Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu. Niedziela 13 sierpnia była dniem w którym uroczyście obchodzono święto plonów – Dożynki Gminne.    
DNI GŁOWIENKI
Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu. W sobotnie popołudnie 12 sierpnia na placu przy domu ludowym w Głowience rozpoczęły się obchody Dni Głowienki.
VII TRÓJBÓJ RAKIETOWY
Zakończyła się kolejna edycja trójboju tenisowego, w dniach 23 do 25 sierpnia na kortach klubu sportowego we Wrocance odbył się ostatni etap trójboju tenis ziemny. Wręczenie nagród dla zwycięzców odbedzie się w dniu 3 września w Widaczu podczas imprezy "Kartoflisko"
JUBILEUSZE-LATO NA CZARNYM MOŚCIE
22 lipca w naszej gminie przebiegał pod znakiem doniosłych jubileuszy 125 lat działalności jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz równie wspaniałego jubileuszu 120 lat działalności Orkiestry Dętej Gminy Miejsce Piastowe.
KONCERT 120-LECIA
Rok 2017 to rok jubileuszu 122 lat nieprzerwanej działalności dęciaków, z tej też okazji 5 sierpnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbył się koncert jubileuszowy do którego orkiestra przygotowywała się przez niemal cały rok.
VII POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
15 lipca br. w Niżnej Łące rozegrany został VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej. Do turnieju zgłosiło się 9 drużyn z terenu powiatu krośnieńskiego, ostatecznie w dniu zawodów stawiło się 6 drużyn.
ORYGINALNE PRACE Z CZYSTEGO SZKŁA
Wakacyjny miesiąc lipiec to czas nie tylko odpoczynku, ale również działań twórczych, a te można było zrealizować w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym.
PIKNIK ŁĘŻAŃSKA FAMILIADA
 „Łężańska Familiada” to impreza plenerowa, która zagościła na dobre w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, oraz Radę Sołecką wsi Łężany. Pogoda  tego niedzielnego dnia nie napawała optymizmem, ale w miarę upływu czasu niebo rozpogodziło się i zaświeciło słońce i to już była zapowiedz udanego plenerowego spotkania.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki