Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BAL Z POGÓRZANAMI
35 Bal Pogórzan już za nami. W sobotę 25 listopada, w sali domu ludowego w Głowience odbył się, będący już swoistą tradycją w 44. letniej historii Zespołu Tańca Ludowego Pogórzanie bal rocznicowy.
III WIDACKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
W tegorocznym III Widackim Biegu Niepodległości wzięło udział 136 zawodników ponad 20 więcej niż w roku ubiegłym. Po pokonaniu prawie 8 kilometrowej trasy na najwyższym podium stanęli – Hubert Wierdak z Korczyny i Katarzyna Albrycht z Krościenka Wyżnego.
NABÓR DO ZESPOŁU MALI ROGOWICE
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, ogłasza nabór chętnych do zespołu Mali Rogowice. Zajęcia odbywać się będą w Rogach. Szczegóły w rozwinięciu.
VI GMINNY TURNIEJ BADMINTONA
28 października br. w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym został rozegrany VI Gminny Turniej Badmintona. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym.
UWAGA NABÓR DO STUDIA PIOSENKI
Gminny Ośrodek Kultury, sekcja wokalna Studia Gama, zaprasza wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcą zaistnieć na scenie do naszego studia wokalnego. Zajęcia są nieodpłatne. Szczegóły w rozwinięciu.  
IX GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 28 września br. na Orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym rozegrany został IX Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Oficjalnie zawody otworzył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn.
OGŁASZAMY NABÓR DO FORMACJI MAŻORETEK
Zapraszamy wszystkie chętne dziewczęta, lubiące tańczyć do grupu mażoretek-zespołu Black Stars. Zajęcia odbywać się będą w Miejscu Piastowym. Szczegóły w rozwinięciu.
POŻEGNANIE LATA W TARGOWISKACH
Lato i wakacje łapią ostatni oddech, z tej też okazji 27 sierpnia na placu przy domu ludowym w Targowiskach odbył się piknik „Pożegnanie wakacji”

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki