Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

BIESIADA ROGOWSKA
Zgodnie z tradycją w 3 sobotę stycznia Dom Ludowy w Rogach rozbrzmiewał piosenką biesiadną. Była to już 17 Rogowska Biesiada. Gminny Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Miłośników Wsi Rogi dołożyło wszelkich starań by była ona wyjątkowa.
III OTWARTY TURNIEJ KOSZYKÓWKI
4 lutego br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience odbył się III Otwarty Turniej Piłki Koszykowej. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz JT – Team Targowiska.
TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO ROGÓW
W sobotę 14 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Rogach rozegrany został XII Otwarty Turniej Szachowy o Mistrzostwo Rogów. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „Burza” Rogi.
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR FERII
W niedzielę 22 stycznia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance został rozegrany mecz piłki siatkowej w ramach  IX Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Ferii.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W STYCZNIU
Na zajęciach artystycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym uczestnicy wykonali ozdobne laurki, etui na okulary oraz broszkę.
ROZGRYWKI PUCHAROWE WE WROCANCE
W dniu 29 stycznia 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Wrocanki, który zarazem był turniejem eliminacyjnym do turnieju gminnego.
MIEJSTECKIE KOLĘDOWANIE
15 stycznia - tej niedzieli gdy za oknem świat okryty był białym puchem w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym panował świąteczny nastrój, a to za sprawą „Miejsteckiego Kolędowania 2017”.
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został halowy turniej piłki nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Oficjalnie zawody otworzył dyrektor GOK w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn. Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum.