Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

II WIDACKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
II Widacki Bieg Niepodległości już za nami. 6 listopada z dystansem 8 kilometrów zmierzyło się 114 zawodników, ze 124 wcześniej zarejestrowanych na stronie internetowej zawodów. Drugi bieg zorganizowany przez Gmine Miejsce Piastowe, Gminny Ośrodek Kultury oraz Radę Sołecką wsi Widacz odbył się już z elektronicznym pomiarem czasu dzięki firmie Chronotex.
VIII GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA GOK
W dniu 23 września br. na Orliku przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym rozegrany został VIII Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK. Oficjalnie wszystkich przywitał i otworzył zawody dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn.
EKO OZDOBY
Na kolejnych sierpniowych zajęciach artystycznych, które odbyły się w GOK w Miejscu Piastowym postawiliśmy na dekoracje w stylu eko. Ekologiczne ozdoby robiliśmy z papieru.  Do tego celu wykorzystany został szary karton, kwiaty, różne wzorki wycięte z kolorowego papieru  oraz  sznurek. Tym sposobem powstały ozdobne karnety.
BIESIADA W ZALESIU
Biesiady zaleskie stały się już tradycją, ich celem jest wspólna zabawa wszystkich pań, członkiń kół gospodyń. Jest to także podziękowanie dla pań, które przez cały rok angażują się w liczne przedsięwzięcia kulturalne.
ŚWIAT PAPIERU I DREWNA
W październikowej ofercie zajęć artystycznych , które zrealizowane zostały w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym wykorzystano papier oraz drewno.
POGÓRZANIE NA FESTIWALU WSI ODNOWIONEJ
I Festiwal Tożsamości i Kultury Wsi Odnowionej, odbył się w dniu 27 sierpnia 2016 r w malowniczej i bardzko pięknej miejscowości leżącej w gminie Gogolin Kamieniu Śląskim. Organizatorem tego przedsięwzięcia był przewodniczący zarządu Stowarzyszenia Polskiej Sieci Odnowy i Rozwoju Wsi.
WAKACYJNE FILCOWANIE
Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym podczas sierpniowych zajęć artystycznych zrobione zostały kolczyki i bransoletki.
SZNURKOWE DEKORACJE
Kolejna propozycja czerwcowych zajęć artystycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym  miała na celu pobudzenie kreatywności.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki