Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WARSZTATY DECOUPAGE
Tematem sierpniowych zajęć była technika zdobiennicza decoupage.
KONCERT 120-LECIA
Rok 2017 to rok jubileuszu 122 lat nieprzerwanej działalności dęciaków, z tej też okazji 5 sierpnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbył się koncert jubileuszowy do którego orkiestra przygotowywała się przez niemal cały rok.
DOŻYNKI GMINNE
Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu. Niedziela 13 sierpnia była dniem w którym uroczyście obchodzono święto plonów – Dożynki Gminne.    
ORYGINALNE PRACE Z CZYSTEGO SZKŁA
Wakacyjny miesiąc lipiec to czas nie tylko odpoczynku, ale również działań twórczych, a te można było zrealizować w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym.
KONCERT PAPIESKI
9 czerwca na lotnisku w Targowiskach obok pomnika Jana Pawła II odbył się koncert upamiętniający wizytę Ojca Świętego na ziemi krośnieńskiej. Uroczystości rozpoczęły się w kościele parafialnym w Targowiskach.
KONCERT GALOWY FESTIWALU PIOSENKI
Koncert galowy 28 maja, był ostatnim etapem XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Od dwóch lat festiwal ten przebiega w trzech etapach.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W MARCU
W marcu jak w garncu mówi polskie przysłowie i chociaż pogoda w kratkę, to pierwsze promienie słońca motywują do pracy twórczej.
ROZGRYWKI POWIATOWE W TENISIE STOŁOWYM
25 marca br. w hali sportowej w Świerzowej Polskiej odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego. Organizatorem rozgrywek było Starostwo Powiatowew Krośnie, Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce oraz Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki