Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

ORYGINALNE PRACE Z CZYSTEGO SZKŁA
Wakacyjny miesiąc lipiec to czas nie tylko odpoczynku, ale również działań twórczych, a te można było zrealizować w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym.
KONCERT PAPIESKI
9 czerwca na lotnisku w Targowiskach obok pomnika Jana Pawła II odbył się koncert upamiętniający wizytę Ojca Świętego na ziemi krośnieńskiej. Uroczystości rozpoczęły się w kościele parafialnym w Targowiskach.
KONCERT GALOWY FESTIWALU PIOSENKI
Koncert galowy 28 maja, był ostatnim etapem XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym. Od dwóch lat festiwal ten przebiega w trzech etapach.
TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ NAUCZYCIELI
Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym był organizatorem Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Nauczycieli, który rozegrany został w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Głowience.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W MARCU
W marcu jak w garncu mówi polskie przysłowie i chociaż pogoda w kratkę, to pierwsze promienie słońca motywują do pracy twórczej.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W LUTYM
Z okazji Walentynek na zajęciach artystycznych w lutym w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym powstały okazjonalne prezenty.
ROZGRYWKI POWIATOWE W TENISIE STOŁOWYM
25 marca br. w hali sportowej w Świerzowej Polskiej odbyła się Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego. Organizatorem rozgrywek było Starostwo Powiatowew Krośnie, Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce oraz Gimnazjum w Świerzowej Polskiej.
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE W STYCZNIU
Na zajęciach artystycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym uczestnicy wykonali ozdobne laurki, etui na okulary oraz broszkę.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki