Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NIEDZIELNY PIKNIK SPORTOWY we WROCANCE
W niedzielę 3 lipca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance rozegrano mecz piłki siatkowej o Puchar Lata 2016.
WYRÓŻNIENIE DLA WROCANIANEK
Miło nam poinformować o pierwszej nagrodzie dla naszego zespołu śpiewaczego Wrocanianki. Zespół otrzymał wyróżnienie podczas XVII Galicyjskich Konfrontacji, które odbyły się w Dębicy.
WIANKI 2016
Popołudnie i noc spędzone w Niżnej Łące, pozwoliła wszystkim uczestnikom przenieść się w prastare wierzenia przodków i współczesne inspiracje artystyczne. Prezentacje artystyczne rozpoczęły się od występów zespołu Tereściacy. Gdy zapadł zmierzch w stronę rzeki Jasiołki ze śpiewem na ustach wyruszył korowód sobótkowy.
ROZALIADA 2016
11 września, zapraszamy do Wrocanki na festyn rodzinny zwany Rozaliadą. Od godziny 13:00 do 19:00.
II ŚWIĘTO TRUSKAWKI
Słoneczna pogoda, wesoła zabawa i dobry humor towarzyszyły podczas III edycji Święta Truskawki, które miało miejsce 12 czerwca we Wrocance. Na scenie wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym: soliści Studia Gama, zespół śpiewaczy Zalaski, oraz uczniowie ze szkoły podstawowej we Wrocance. W godzinach wieczornych wystąpił również zespół Kapitał.
MALOWANE KAMIENIE
Ciekawym i atrakcyjnym pomysłem  czerwcowych zajęć artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym okazały się malowane kamienie.
MICHAYLAND
1 czerwca odbędzie się kolejna edycja Michaylandu w tym roku pod hasłem "Miej serce na dłoni"
ARTYSTYCZNE UPOMINKI DLA MAM
Ciekawym pomysłem  na majowych zajęciach artystycznych okazała się propozycja wykonania biżuterii, która była prezentem z okazji Dnia Matki.

Zobacz także

ZAGRODA ETNOGRAFICZNA

PIASTUN
  • ROK 2017
  • 2017-03-13
  • ROK 2016
  • 2016-03-18
  • ROK 2015
  • 2015-03-12
    STAŁE FORMY ZAJĘĆ    Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki