Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

MALOWANE KAMIENIE
Ciekawym i atrakcyjnym pomysłem  czerwcowych zajęć artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym okazały się malowane kamienie.
MICHAYLAND
1 czerwca odbędzie się kolejna edycja Michaylandu w tym roku pod hasłem "Miej serce na dłoni"
ARTYSTYCZNE UPOMINKI DLA MAM
Ciekawym pomysłem  na majowych zajęciach artystycznych okazała się propozycja wykonania biżuterii, która była prezentem z okazji Dnia Matki.
ZAJĘCIA DECUPAGE
Na zajęciach artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym powstały kolorowe pojemniczki, do wykonania których zastosowano technikę decoupage.
WIOSENNE KOSZYKI
Wiosna to cudowna pora roku, słońca jest coraz więcej, przyroda budzi się do życia, a kwiaty zwłaszcza te pierwsze cudownie kwitną.
KLUBOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W ROGACH
13 kwietnia podczas cotygodniowych zajęć sportowych organizowanych przez świetlice środowiskową w Rogach na hali przeprowadzono mały turniej w piłkę siatkową. 
III MIEJSCE DLA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
19 marca br. w hali sportowej Zespołu Szkół w Iskrzyni rozegrana została XVII Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego, której organizatorem było Starostwo Powiatowe w Krośnie.
PISANKI NA ŚWIĘTA
Ponad 20 dzieci i młodzieży wzięło udział w warsztatach pisankarskich, które odbyły 21 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
 • ROK 2015
 • 2015-03-12
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki