Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

MALOWANE NA SZKLE
Malowanie na szkle to bardzo stara sztuka. Wykorzystywano ją do zdobienia szkła użytkowego, jak i ozdobnego. Malowano wazony, szklanki, tace, półmiski, a także obrazy. Podczas wrześniowych zajęć artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym powstały kolorowe witraże.
BIESIADA W ZALESIU
Biesiady zaleskie stały się już tradycją, ich celem jest wspólna zabawa wszystkich pań, członkiń kół gospodyń. Jest to także podziękowanie dla pań, które przez cały rok angażują się w liczne przedsięwzięcia kulturalne.
ŚWIAT PAPIERU I DREWNA
W październikowej ofercie zajęć artystycznych , które zrealizowane zostały w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym wykorzystano papier oraz drewno.
POGÓRZANIE NA FESTIWALU WSI ODNOWIONEJ
I Festiwal Tożsamości i Kultury Wsi Odnowionej, odbył się w dniu 27 sierpnia 2016 r w malowniczej i bardzko pięknej miejscowości leżącej w gminie Gogolin Kamieniu Śląskim. Organizatorem tego przedsięwzięcia był przewodniczący zarządu Stowarzyszenia Polskiej Sieci Odnowy i Rozwoju Wsi.
WAKACYJNE FILCOWANIE
Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym podczas sierpniowych zajęć artystycznych zrobione zostały kolczyki i bransoletki.
NIEDZIELNY PIKNIK SPORTOWY we WROCANCE
W niedzielę 3 lipca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej we Wrocance rozegrano mecz piłki siatkowej o Puchar Lata 2016.
SZNURKOWE DEKORACJE
Kolejna propozycja czerwcowych zajęć artystycznych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym  miała na celu pobudzenie kreatywności.
WYRÓŻNIENIE DLA WROCANIANEK
Miło nam poinformować o pierwszej nagrodzie dla naszego zespołu śpiewaczego Wrocanianki. Zespół otrzymał wyróżnienie podczas XVII Galicyjskich Konfrontacji, które odbyły się w Dębicy.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki