Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

WIANKI 2016
Popołudnie i noc spędzone w Niżnej Łące, pozwoliła wszystkim uczestnikom przenieść się w prastare wierzenia przodków i współczesne inspiracje artystyczne. Prezentacje artystyczne rozpoczęły się od występów zespołu Tereściacy. Gdy zapadł zmierzch w stronę rzeki Jasiołki ze śpiewem na ustach wyruszył korowód sobótkowy.
ROZALIADA 2016
11 września, zapraszamy do Wrocanki na festyn rodzinny zwany Rozaliadą. Od godziny 13:00 do 19:00.
II ŚWIĘTO TRUSKAWKI
Słoneczna pogoda, wesoła zabawa i dobry humor towarzyszyły podczas III edycji Święta Truskawki, które miało miejsce 12 czerwca we Wrocance. Na scenie wystąpiły zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym: soliści Studia Gama, zespół śpiewaczy Zalaski, oraz uczniowie ze szkoły podstawowej we Wrocance. W godzinach wieczornych wystąpił również zespół Kapitał.
MALOWANE KAMIENIE
Ciekawym i atrakcyjnym pomysłem  czerwcowych zajęć artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym okazały się malowane kamienie.
MICHAYLAND
1 czerwca odbędzie się kolejna edycja Michaylandu w tym roku pod hasłem "Miej serce na dłoni"
ARTYSTYCZNE UPOMINKI DLA MAM
Ciekawym pomysłem  na majowych zajęciach artystycznych okazała się propozycja wykonania biżuterii, która była prezentem z okazji Dnia Matki.
ZAJĘCIA DECUPAGE
Na zajęciach artystycznych w GOK w Miejscu Piastowym powstały kolorowe pojemniczki, do wykonania których zastosowano technikę decoupage.
WIOSENNE KOSZYKI
Wiosna to cudowna pora roku, słońca jest coraz więcej, przyroda budzi się do życia, a kwiaty zwłaszcza te pierwsze cudownie kwitną.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki