Aktualności

Aktualności związane z działalnością GOK Miejsce Piastowe.

NOWY PIASTUN JUŻ W SIECI
Zachęcamy do lektury nowego Piastuna. W sklepach i u prenumeratorów numer ten pojawi się wkrótce.
XXIII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI
13 maja, w słoneczne niedzielne popołudnie w sali  domu ludowego w Głowience odbył się koncert galowy XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki. Podczas koncertu wystąpiło 14 laureatów wyłonionych spośród 120 osób biorących łączny udział w eliminacjach.
XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY
W niedzielę 6 maja br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach odbył się XIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Organizatorem turnieju byli: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym oraz Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy Burza Rogi. Zawody oficjalnie otworzył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym Janusz Węgrzyn.
XXXII BIEG IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
27 maja, odbędzie się kolejna edycja Biegu im. Ignacego Łukasiewicza Ziemią Krośnieńską. Organizatorami biegu są: Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy „BURZA” Rogi oraz Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce.
GMINNY FESTIWAL PIOSENKI
27 kwietnia odbyły się gminne eliminacje wojewódzkiego festiwalu piosenki, tym razem, ze względu na rozpoczęty remont Gminnego Ośrodka Kultury w Łężanach. Do konkursu przystąpiło ponad 20 młodych wokalistów ze szkół podstawowych i gimnazjów.
OSWOIĆ KOMPUTER SZKOLENIA ICT DLA OSÓB DOROSŁYCH
Trwa nabór uczestników do szkolenia komputerowego w projekcie „Oswoić komputer – certyfikowane szkolenia ICT dla osób dorosłych.” Uczestnikami szkolenia mogą zostać osoby zamieszkujące w województwie podkarpackim.   Szkolenie zostanie zorganizowane na terenie Gminy Miejsce Piastowe. Więcej szczegółów poniżej.
KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ
9 kwietnia już po raz XII odbyły się przesłuchania gminnego etapu Polskiej Poezji Patriotycznej. Po przesłuchaniu 9 uczestników w kategorii szkoła podstawowa i 7 uczestników w kategorii gimnazjum.
WIELKANOCNE BARANKI
Marzec, chodź z kapryśną pogodą na zewnątrz, był bardzo pracowity, twórczy i kreatywny dla uczestników zajęć grupy artystycznej.

Zobacz także

PIASTUN
 • ROK 2018
 • 2018-03-19
 • ROK 2017
 • 2017-03-13
 • ROK 2016
 • 2016-03-18
  STAŁE FORMY ZAJĘĆ
  ZAGRODA ETNOGRAFICZNA
  Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki