DNI GŁOWIENKI

Tegoroczne Dni Głowienki oraz Dożynki Gminne przeszły już do historii. Pomimo zmiennej pogody, pozostały dobre wspomnienia i radość wspólnie spędzonego czasu.

W sobotnie popołudnie 12 sierpnia na placu przy domu ludowym w Głowience rozpoczęły się obchody Dni Głowienki. W bloku artystycznym wystąpili soliści ze Studia Piosenki Swing z RCKP w Krośnie w koncercie pt; „Raz na ludowo”, soliści z Letniego Studia Wokalnego z Głowienki., godzinny koncert zagrała kapela 50 plus, działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym, a w godzinach wieczornych mogliśmy podziwiać  spektakularny Teatr Ognia w wykonaniu Mateusza z Radomia, oraz bawić się na dyskotece po gwiazdami z DJ Juri. Atrakcją dla dzieci były zjeżdżalnie, trampolina, kule wodne oraz zabawa z animatorami z Chorkówki. Szczególne podziękowania należą się sołtys wsi Teresie Sirko za wkład pracy w organizację, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przygotowanie posiłków oraz wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów tej imprezy. Organizatorami imprezy byli: przewodniczący Rady Gminy, wójt Gminy, Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym, oraz organizacje społeczne wsi Głowienka. Patronat medialny sprawował dwumiesięcznik Gminy Miejsce Piastowe „Piastun” serwis informacyjny krosno112.pl,Terazkrosno.pl oraz tvkrosno.pl.

 

 

 

 

 Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki