SUKCES STUDIA GAMA W SANOKU

W Sanoku w Klubie Górnika w dniach 2-3 czerwca, odbył się po raz 16 Festiwal Piosenki Religijnej, który tym razem, z racji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, poszerzył się o utwory patriotyczne, przyjmując tym samych hasło: “Śpiewajmy Bogu i Ojczyźnie”. W pierwszym dniu festiwalu odbyły się eliminacje, a następnego dnia finał, który rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w intencji uczestników. Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej  zakończył się koncertem galowym na sanockim rynku, który przygotowany został w ramach obchodów Dnia Dziecka.

Z radością informujemy, że nasze solistki ze studia Gama, kształcące swój kunszt wokalny pod czujnym okiem Józefy Knap, w tegorocznym festiwalu zdobyły czołowe lokaty. Nasze pociechy: Wiktoria Cetera, Wiktoria Micek, Magdalena Pikuła i Kasia Such,  startowały w dwóch kategoriach wiekowych: C i D. Zarówno solistkom jak i pani instruktora, serdecznie gratulujemy – jesteście „wielkie”.

 

Kategoria C – klasy 4-7:
1 miejsce – Oliwia Kotlarczyk
2 miejsce – Zofia Grzebieniak, Martyna Kapis, Julia Cybuch, Gabriela Drwięga, Weronika Janas,
3 miejsce – Paulina Janik, Wiktoria Cetera, duet: Zofia Grzebieniak i Paulina Janik, Wiktoria Micek, Maja Perkołup

Kategoria D – Gimnazjum i Liceum:
1 miejsce – Magdalena Pikuła, Jagoda Kopczak,
2 miejsce – Sabina Kułak, Katarzyna Such,
3 miejsce – Nina Kotarba, Gabriela Kaźmierczyk, Karolina Stachowicz
wyróżnienie: Magdalena Tokarz, Jessica DawidkoUżywamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki