ZESPÓŁ MUZYCZNY RYTM

Na początek, trochę wspomnień: "Jak to drzewiej bywało."

Zespół muzyczny Rytm, istnieje na rynku muzycznym ponad dwadzieścia pięć lat. Nic więc dziwnego, że wykazuje się sporym doświadczeniem zarówno muzycznym jak i scenicznym co jest znaczącym atutem tego zespołu. Na przestrzeni tych lat, skład zespołu ulegał licznym zmianom, nadal jednak domeną Rytmu jest wysoka jakość i niebanalny styl wykonywanych utworów.

Zespół Rytm, to w większości młodzi, energiczni ludzie, którzy nie przypadkowo znaleźli się w jego szeregach. Łączy ich bez wątpienia zamiłowanie do muzyki oraz pasja gry zespołowej. Jak sami o sobie mówią: dokładamy wszelkich starań aby „nasza” muzyka poruszała, porywała oraz rozbawiała nawet najbardziej powściągliwych słuchaczy. Założycielem zespołu i jego niekwestionowanym liderem jest najstarszy z członków „bandu” Zygmunt Słowik. Zespół od ponad 15 lat działa przy naszym Domu Kultury, cierpliwie czekając na nieco lepsze warunki lokalowe – w chwili obecnej próby odbywają w jednym z najniższych pomieszczeń w budynku.

W zespole Rytm działają:

 

Zygmunt Słowik (wokal, perkusja) to założyciel zespołu, który wiernie trzyma pieczę nad działalnością Rytmu. „Stary wyjadacz", czyli doświadczony perkusista oraz wokalista. Ponadto  pełni funkcję akustyka. Dba o jak najlepsze brzmienie oraz nagłośnienie zespołu.

 

 

Iwona Kielar (wokal) - charyzmatyczna wokalistka obdarzona niezwykłym talentem muzycznym oraz nietuzinkową barwą głosu. Za mikrofonem czuje się jak ryba w wodzie. W zespole Rytm śpiewa od kilku lat, udziela się również w rockowych projektach tworząc muzykę autorską. Posiada wykształcenie muzyczne oraz doświadczenie sceniczne, które nabyła we współpracy z wieloma zespołami. Iwona jest niesamowicie oryginalną artystką, obdarzoną mocnym, a zarazem pięknym głosem, który przykuwa uwagę słuchaczy. Jest osobą niezwykle skromną, miłą, o wesołym uosobieniu, potrafiącą z każdym nawiązać nić porozumienia.

 

 

Krzysztof Mikołajek (klawisze) najmłodszy stażem członek zespołu. Utalentowany z „dobrym uchem”. Swoje  umiejętności zawdzięcza ukończeniu Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku. Dba o to aby z jego instrumentów wypływały  jak najlepsze barwy i oczywiście poprawne dźwięki.

 

 

Andrzej Nowak (gitara basowa, chórki) odpowiada za najniższe dźwięki instrumentarium, nadając podstawę brzmieniową. Przede wszystkim jednak stanowi sekcję rytmiczną, niewątpliwie najważniejszy czynnik w grze zespołowej. Andrzej jest basistą skoncentrowanym i dynamicznym co przekłada się na precyzję i dokładność gry.

 

 

Damian Zygmunt (gitara, chórki) w zespole od kliku lat gitarzysta, który realizuje się w różnych gatunkach muzycznych. Swoją pozytywną energię czerpie poprzez zapatrywanie się w czołowych światowych gitarzystów - oczywiście sceny rockowej. Niebanalne brzmienie oraz świetne solówki Damiana w każdy utwór wprowadzają wyjątkowy klimat. Jest człowiekiem charyzmatycznym, skromnym, bez wątpienia ciężko wyprowadzić go z równowagi. Pojawiają się subiektywne opinie, że znakomicie prezentuje się na scenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

LIPKA

MAMKO MOJA

MAZURY

PŁONIE STODOŁA

W MOIM OGRÓDECZKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI:Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki