ZESPÓŁ DREAMS

Zespół DREAMS tworzy 6 osób które fascynują się rożnymi stylami muzyki takimi jak blues, rock, reagge, pop, jazz. Poprzez wieloletnie doświadczenia na różnych scenach (ponad 20 lat na rynku muzycznym) zespół wypracował swój oryginalny styl i brzmienie. Wykonuje własne kompozycje oraz covery polskich i zagranicznych wykonawców.

Członkowie grupy uczestniczyli także w kilku projektach muzycznych na terenie Podkarpacia, były to między innymi takie formację jak: Alterego, Happy Hours, Kompletna Korozja, Inity Sounds, czy też Dr. Funk. W ofercie zespołu znalazło się też miejsce na muzykę użytkowa którą Dreams wykonuje na różnego rodzaju bankietach weselach, studniówkach itp. Dobra muzyka jest elementem nadającym niepowtarzalny charakter wszelkim uroczystościom. Dobierając jej styl można uzyskać oryginalną atmosferę, dlatego też w wykonaniu zespołu znajduję się muzyka znana i lubiana.

Dreams aranżuje na bieżąco zarówno najnowsze pozycje radiowych list przebojów, jak i stare, niezapomniane piosenki przywołujące nostalgiczne wspomnienia lat młodości. W ofercie muzycznej grupy są szlagiery muzyki pop, disco, rock, a także piosenki biesiadne i ludowe. Repertuar jest opracowany tak, by każdy uczestnik mógł bawić się przy swoich ulubionych przebojach. Od kilku lat zespół Dreams działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym, a swoje próby ma w pomieszczeniach tzw. starego Urzędu Gminy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adventure of Lifetime

 

Hot Stuff

 

Przez Twe Oczy Zielone

 

 

Zespół w chwili obecnej gra w składzie:

 

 

Rafał Glazar - bas

 

 

Sebastian Moskal - gitara

 

 

Dominik Hebda - perkusja, śpiew

 

 

Rafał Szmyd - klawisze, śpiew

 

 

Katarzyna Dybaś - solistka

 

 

Bogusław Dębiec - sax

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ GALERIĘ ZDJĘĆ DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI:Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki