Imprezy

DOŻYNKI GMINNE
Dożynki Gminne są imprezą cykliczną i mają charakter przechodni, organizowane są co roku w innej miejscowości gminy Miejsce Piastowe. Nad przebiegiem święta plonów czuwają zgodnie wszystkie organizacje z danej miejscowości: Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, Rada Sołecka.
SOBÓTKI NA CZARNYM MOŚCIE
Po raz pierwszy w Miejscu Piastowym w dniu 30 czerwca odbyła się tradycyjna sobótka świętojańska.
GMINNY AMATORSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej kierowany jest do osób lubiących grac w piłkę nożną, którzy nie są zrzeszeni w klubach sportowych.
KONKURS FOTOGRAFICZNY
II Konkurs fotograficzny ROZSTRZYGNIĘTY !!! Nagrody rozdane
BAL KARNAWAŁOWY W WIDACZU
Tradycyjnie każdego roku w okresie karnawału w Widaczu odbywaja się karnawałowe bale przebierańców dla najmłodszych.
ROGOWSKI MIKOŁAJ
Popatrzcie na niebo, jaki tam żar bije. To Mikołaj piecze „mikołaje”. Już po raz szósty zorganizowany został konkurs na najpiękniejsze mikołaje w Gminie Miejsce Piastowe.
ZŁAZ MŁODZIEŻOWY „POZNAJ SWOJĄ GMINĘ- MIEJSCE PIATOWE”
Złaz Młodzieżowy ma na celu popularyzację wśród młodzieży szkolnej piękna krajobrazu i historię gminy Miejsce Piastowe. Organizowany jest wspólnie przez Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy w Miejscu Piastowym
GMINNY i POWIATOWY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
6 sierpnia w Niżnej Łące rozegrany został II Gminny i I Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej.

Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki