Imprezy

PIKNIK WINNY
Niestety nie na Winnej Górze, ale w Domu Ludowym w Głowience w niedzielę (24 lipca) odbyło się pierwsze święto wina w gminie Miejsce Piastowe.
WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Lokalna Grupa Działania "Kraina Nafty" zaprasza Mieszkańców Gminy Miejsce Piastowe na warsztaty artystyczne. Warsztaty odbywają się  w GOK w Miejscu Piastowym.
NIEDZIELNY FESTYN SPORTOWY we WROCANCE
W niedzielę 4 lipca we Wrocance odbył się „Niedzielny Festyn Sportowy” . Pierwszą atrakcją sportową był mecz piłki nożnej „Kawalerowie – Żonaci” następnie rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Lata 2010. Po zakończeniu turnieju siatkówki w ramach przerwy wakacyjnej przeprowadzone zostały dla dzieci gry i zabawy z nagrodami pod hasłem „Lato z Domem Kultury”.
CROSS COUNTRY I ENDURO EXTREME
Gminny Ośrodek Kultury oraz Klub Motocyklowy ETER w Rymanowie są organizatorami dwudniowej imprezy sportowo - rozrywkowej o nazwie WINNA GÓRA
POWIATOWA OLIMPIADA TENISA STOŁOWEGO
 Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego
TURNIEJ TENISA O PUCHAR WSI ROGI
Turniej tenisa o Puchar sołtysa wsi Rogi odbywa się w ramach programu ferie z Domem Kultury. po raz pierwszy został zorganizowany w 2007 roku.
BIESIADA ZALESKA
Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu całej gminy w sobotę, 13 listopada br. w Domu Ludowym w Zalesiu bawiły się na kolejnej Biesiadzie Zaleskiej. Imprezę przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Zalesia wspólnie z GOK w Miejscu Piastowym.
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
W dniu 4 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogach rozegrany został Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki