Imprezy

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o PUCHAR DYREKTORA GOK
 W dniu 22 września na stadionie „ORLIK” przy Zespole Szkół Publicznych w Miejscu Piastowym został rozegrany Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora GOK w Miejscu Piastowym dla dzieci i młodzieży szkół gimnazjalnych
TRÓJBÓJ RAKIETOWY
 Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym jest organizatorem Trójboju Rakietowego.
DNI GŁOWIENKI
W dniach 13 - 15 sierpnia 2006 r. odbyły się po raz pierwszy Dni Głowienki, które w niedzielę tj. 13 sierpnia zostały zainicjowane Turniejem Kół Gospodyń Wiejskich "Baba Liga". W trakcie trzydniowej imprezy, miały miejsce także uroczystości odpustowe, oraz dożynki wiejskie.
ŚWIĘTO PIEŚNI KOCHANÓWKA
Święto pieśni „Kochanówka” jest imprezą plenerową, organizowaną wspólnie z Stowarzyszeniem Miłośników Wsi Rogi. Uczestniczą w niej mieszkańcy wsi, pobliskich wiosek, zaproszeni goście, oraz władze samorządowe.
DZIEŃ PATRONA GMINY MIEJSCE PIASTOWE
Rezolucję w sprawie uznania bł.  ks. Bronisława Markiewicza Patronem Gminy Miejsce Piastowe została przyjęta przez Radę Gminy 26 września 2008 r., a dzień 13 lipca został ustanowiony odtąd świętem Patrona Gminy Miejsce Piastowe. Z tej też okazji rok 2009 został ogłoszony w naszej gminie Rokiem Markiewiczowskim
WIANKI w NIŻNEJ ŁĄCE
 WIANKI są imprezą cykliczną, organizowaną w ostatnią niedzielę czerwca na stadionie w Niżnej Łące. Impreza nawiązuje do staropolskich tradycji Nocy Kupały.
MICHAYLAND
Michayland to wielkie przedsięzięcie organizowane przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Michała Archanioła w Miejscu Piastowym, przy wsparciu finansowym Gminy Miejsce Piastowe oraz współorganizacji Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym oraz Księży Michalitów.
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR LATA
Turniej piłki siatkowej : „O Puchar Lata” jest organizowany od 2000 roku. Uczestnikami są osoby zamieszkałe w Gminie Miejsce Piastowe. Piłka siatkowa, zwana popularnie siatkówką, jest grą rozgrywaną przez dwa zespoły na boisku przedzielonym siatką. Siatkówka jest grą dla każdego, a w zależności od warunków możliwe są jej różne wersje.

Używamy cookies w celu świadczenia usług, reklamy i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza zgodę na umieszczanie ich w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień swojej przeglądarki